• 1
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
  • 78
Най - вълнуващия въпрос зимно време.
pacimirev написа:
При модулация и при мен май няма самопочиствсне или не съм забелязал поне
ако искате да не ви задраства горелките вдигнете вентилатора при модулацията... при мен е в бентилатор нагнетателен U 11 при мен беше 120 направих го на 130 за 10 часа пак си има пепеляк но си я чистя всяка сутрин преди работа и нямам проблем за сега:)
Иван П. Иванов - напреднал
Georgi Sabev написа:
pacimirev написа:
При модулация и при мен май няма самопочиствсне или не съм забелязал поне
ако искате да не ви задраства горелките вдигнете вентилатора при модулацията... при мен е в бентилатор нагнетателен U 11 при мен беше 120 направих го на 130 за 10 часа пак си има пепеляк но си я чистя всяка сутрин преди работа и нямам проблем за сега:)
Предполага се че камината а и не само камината но и котела ще стои в режим модулация най дълго време този степен трябва да работи едва ли не часове така че трябва да се самопочиства а друг е въпроса че за въпросните камини трябва да се чистят ръчно потите . Когато повишите U на вентилатора се губи ценна температура , вентилирането на горящите пелети съдове е факт и не бива да се пренебрягва . :partyman:
П.П. Виждам за пореден път че колегата е написал 120лв. на посещение , човека от сервиза каза че посещението му струва 26лв. м/и 120лв. е било някога сега не е просто се обадете на тел.сервиз в сайта на GF не на друг и ще разберете за какво става въпрос . Един специалист и на мене ми поиска 150лв. демек че отговарял за район Враца но котка му мина път . :partyman:
syncho - майстор
Ако е гаранционно, не разбирам защо ще ви искат пари изобщо. А ако не е, не разбирам защо толко често се налага да се вика техник
Иван П. Иванов - напреднал
Иван П. Иванов написа:
Момчета забелязах че в процес модулация функцията почистване не се изпълнява - та въпроса ми е при Вас как е. :partyman:
Опцията е премахната софтуерно за съжаление- инфото е от извора. :partyman:
vlado9393 - помощник
някой да помага грешка 8 и надпис блокиране при камина 24кв с новото управление
Иван П. Иванов - напреднал
vlado9393 написа:
някой да помага грешка 8 и надпис блокиране при камина 24кв с новото управление
Не можеш ли да я изчистиш грешката идва от вентилатора
vlado9393 - помощник
успях да я изчистя благодаря все пак
vlado9393 - помощник
искам да попитам може ли някой да ми изпрати тея листи с параметрите които ги е снимал Rmen72 в чудо се видях стая печка трябва да намаля периода на подаване на шнека но от тия P C T и т.н. не мога да разбера нищо
vlado9393 - помощник
параметрите ми трябват за GF24 с новото управление
Иван П. Иванов - напреднал
vlado9393 написа:
параметрите ми трябват за GF24 с новото управление
нещо не мога да го кача за файла става въпрос дай ел. поща
  • 1
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
  • 78

Тема "ПЕЛЕТНА КАМИНА GOLDEN FIRE мнения и отзиви" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: