Почерпете информация и ценни съвети от темите за окачени тавани или разгледайте
изпълнители за окачени тавани и сравенете оферти и цени за вашия предстоящ проект
шоп написа:
Аз останах с впечатление, че наводнението е сериозно!
Не чак толкова. Беше капал кран на радиатор, в продължение на 1-2 дни. При мен протече сутринта от отвора за лампата - сложих кофа и до вечерта беше спряло да капе, събра се малко над половин кофа вода. Затова в момента видимо има мокри следи само по сглобките.

Преди малко пробих дупка от едната страна на таванната конструкция - определено е мокър гипсокартона. За съжаление няма как да разбера колко вода е попила ватата.
chapara - майстор
Не барай нищо, на пролет си готов :wink:
Keresteliev - специалист
chapara написа:
Не барай нищо, на пролет си готов :wink:
С мухала, нали?

:sad:
Keresteliev - специалист
chapara написа:
Не [-X
Не си виждал какво се случва с мокра вата на окачен таван?

:lol:
chapara - майстор
Аз ли :?: :-D Каквото съм видял, ти за два живота не можеш да го видиш :wink: Водата е намерила най близката и бърза пролука - гофрето на кабела и ватата е намокрена само един квадрат около мястото на лампата.Бих се обзаложил и препоръчал на колегата да започне да разкрива от там настрани, ако го сърбят ръцете.Профилите не са позволили по голям разлив :wink: И ако помещението се отоплява, през картона и плочата влагата ще изчене за месец-два при положение че се проветрява. По въпроса нямам какво друго да кажа. :drinkers:
Keresteliev - специалист
chapara написа:
Аз ли :?: :-D Каквото съм видял, ти за два живота не можеш да го видиш :wink:
Сигурно си на 120 години!

.... И ако помещението се отоплява, през картона и плочата влагата ще изчене ....
Особено през плочата!!!

:lol:
Колеги, моля да не се заяждате. Аз търся конструктивни мнения как да си реша проблема, от кавги нямаме ползи :)
chapara - майстор
Keresteliev написа:
chapara написа:
Аз ли :?: :-D Каквото съм видял, ти за два живота не можеш да го видиш :wink:
Сигурно си на 120 години!Това показва колко си зелен :lol:

.... И ако помещението се отоплява, през картона и плочата влагата ще изчене ....
Особено през плочата!!!Именно, защото топлото не ходи надолу, влагата ще си издишат наводнителите. И ще те помоля след като не си запознат с пародифузионните потоци да не взимаш отношение. Това че си видял някъде мухъл, без да си обясниш първопричината не значи нищо :wink:

:lol:
Пострадалия, веми си някой друг извод от заяжданията, които не породих аз, съжалявам :roll:
Keresteliev - специалист
chapara написа:
.... И ще те помоля след като не си запознат с пародифузионните потоци да не взимаш отношение. .....
На бетонна плоча ли?

Пази Боже!!!

:sad:

Тема "Наводнен окачен таван" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: