• 1
  • 58
  • 59
  • 60
  • 61
  • 62
  • 111
Най - вълнуващия въпрос зимно време.
n.ganev - майстор
Точно това е модулиращ режим на работа на горелката. Времената, които цитираш зависят от изолацията и топлозагубите на жилището.
filmatoplo - майстор
А който иска да си оправи горелката да прижали 200 лв и да си сложи управление Натурела ,тогава ще има 3 реални степени и една изчакване .може да гори и слънчогледови пелети .
slavista - специалист
Здравейте!
Когато излезе грешка А01 и оправя проблема как да я подкарам ? Как се нулират грешките ?
Натискаш еднократно Р. Ако е новия модел с левия бутон.
filmatoplo - майстор
И така до следващия път ,интересни хора - никой не чете и не гледа .апропо точно с Р се изчиства грешката на дисплея но причината за спирането си остава .
Svezar - специалист
Е той не пита защо му се появява грешката,а как да я изчисти,или поне аз това разбрах от поста !
filmatoplo - майстор
Веднъж появила се грешката А01 без да търсиш причината ,следващия път ще има въпрос- от къде да купя запалка .
Ludoto_momche - специалист
На мен ми се появява грешка от време на време когато дълго парченце застане някак си в тръбата и задръсти горелката,ама взимам едно место сега и съм свикнал .В крайна сметка дали ще е настроена на 15 сек.или на 25 сек.да гори според мен няма разлика.Освен,че при 15 постига по-бързо на 3та степен темп.и минава на 1ва и си държи стабилно ,а на 20 сек.повече време на 3та доста повече и мн малко на 1ва.Поне при мен е така тоест.според мен не се постига икономия с ровичкането на настройките.Важното е да има стабилен пламък.Икономията идва най вече от изолоцията мисля........n.ganev сега при 15 сек.държи към 1 час на първа в това време,а на 20 сек.няма и 5 мин.Явно при по високи секунди пада мощноста .......
filmatoplo - майстор
Вдигни си секундите подаеане на 1 степен с малко.оригинално е 28 тоест 2,8 секунди може да го направиш 30 или 32 съответно ще ти подава 3 или 3,2 секунди .тогава това 15 ще го вдигаш спокойно до 20-22 и ще има по добро горене .дори и да не стига с тези пелети да го вдигаш на над 20 то ще гори стабилно от колкото сега.
Ludoto_momche - специалист
filmatoplo написа:
Вдигни си секундите подаеане на 1 степен с малко.оригинално е 28 тоест 2,8 секунди може да го направиш 30 или 32 съответно ще ти подава 3 или 3,2 секунди .тогава това 15 ще го вдигаш спокойно до 20-22 и ще има по добро горене .дори и да не стига с тези пелети да го вдигаш на над 20 то ще гори стабилно от колкото сега.
А на 3та степен да ги вдигам ли секундите ,защото и тя е важна за достигането на градусите.....
  • 1
  • 58
  • 59
  • 60
  • 61
  • 62
  • 111

Тема "Пелетни горелки Ferroli Sun и Mikro P7-P12 Инфо,настр. и др." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: