• 1
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 28
Ел. инструментите. Консумативи.
EDI - майстор
:partyman:
Chefo77 - майстор
nikolov333 написа:
П.П.В Тръпкови е на 170лв., Но с доставката и наложения платеж ще мине 180..та го поръчах от другаде понеже ще ми го доставят безплатно за 180 с ДДС..
Каква доставка, какви 5 лева. Плащаш 169,29 нито стотинка повече :)
Здраве да е, важното е да си доволен от машинката! Според мен е по-добра от 850.
Апропо, и 7-115 е с метален капак на редуктора, не зная как му дойде на акъла на Иванов, че е пластмаса. Нито пък на 850 е пластмасов, метален си е, но прахово боядисан в черно. Допреди да изтеглят машините за добавяне на рестарт защитата, си бяха със сив капак.
nikolov333 - майстор
Днес ми доставиха 9-125S.. с метален капак на редуктора е и със стандартния предпазител с болт, произведен е в Германия. Нямах време да го отворя за да разгледам зъбите на редуктора и какво друго е променено отвътре. Утре или в събота ще го разгледам и ще дам още инфо..
Фитилчо - майстор
Хубави машинки с ановите,но ме блазни, че е с тънко тяло този евтиния!
:roll:
nikolov333 - майстор
Честита Коледа и Рождество Христово..
Не остана време да отворя флекса заради празничните дни, но се наложи да отрежа една медна шина и парче алуминий оня ден за едни леки ремонти в къщи, та ми направи впечатление, че при работа на празен ход с регулиране на флекса без товар на ниските степени от 1 до 3, оборотите му не са абсолютно константни..т.е колебаят се много леко. Друго, което забелязах, понеже включих флекса в контакта за уреди, който е върху прахосмукачката ми и тя също работеше с променливи обороти, а когато го оставих доста време включен в нея, без да е работил флекса, дръжката над регулатора за оборотите беше загряла леко, точно където е потенциометъра за оборотите.. Въпроса ми е нормално ли е това с потенциометъра, понеже нямам наблюдения над други модели с електронно регулиране..?
pif4o - специалист
Имах едно зеге така загряваше потенциометъра и се чудих що така, хем до де не работи, ама явно евтините са така, имам и парксаид пак с регулиране на обороти пак евтин ама не загрява и не мени обороти като го оставя на някоя степен.
nikolov333 - майстор
Мхм..колко да е евтин тоя Bosch 9-125S..верно не е от скъпите серии, ама такава простотия не съм предполагал, че са направили..
Chefo77 - майстор
На 7-115 е не ми е правило впечатление да загрява, стоейки включен ...
nikolov333 - майстор
Говорих с продавача да го сменяме, но се замислям за по-високия клас с лесно сваляне на предпазителя и защита при блокиране на диска.. само че тия модели гонят 280-300 кинта.. Аз и без това съм дал вече почти 200.
Chefo77 - майстор
https://www.profesionalnatehnika-bg.com ... ofessional

Това май най-много ще ти хареса :)
И то е немско.
  • 1
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 28

Тема "Ъглошлайф хоби - препоръки за закупуване ?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: