• 1
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 28
Ел. инструментите. Консумативи.
jekasus - майстор
Много добро, и на много добра цена сега, обаче не е за една ръка.
Те, хората правят различни машини за различни работи...
9-125S идеално ще ми пасне при заглаждане на ръбове на плочки - обороти, тънко тяло/за една ръка/ това е кратко действие за няколко секунди и някои проблеми просто няма да се усещат.
Загряването на потенциометъра - някой, който разбира от електроника, да каже...
ESPACE - майстор
Chefo77 написа:
https://www.profesionalnatehnika-bg.com ... ofessional

Това май най-много ще ти хареса :)
И то е немско.

Може и да не му хареса. Аз имам 12-125 и 14-125 и се усещам как все посягам към 12-цата. 14-ската е осезаемо по-тежка, предполагам и тази ще е така. 12-ката според мен е оптимална като мощност, тегло. Макар че тези новите по каталожни данни ги дават че са по леки, та може и да греша.
Chefo77 - майстор
Тя 13-ката е на същата цена, но е само 100 грама по-лека, пък 200 вата са си 200 вата :)
nikolov333 - майстор
То и аз търсих GWS от 10 до 13 CI-E, но наистина 13 и 17 ги дават 100гр.разлика и само малко по-дълги.. Реално 10-12 ако има с КickBack Stop и CE бързо свалящия се предпазител и размерите на 9-125 около 2 кг. ще ми е най-добре.. Но такива няма! Най-близо е Bosch GWS 12-125 CIE..2.3кг, ама има ли смисъл при положение, че 17-ката е 2.4 кг?
nikolov333 - майстор
На края доплатих 100 кинта и взех GWS 17-125 CIE Professional. По принцип не работя често и продължително, така че теглото не ме притеснява, но сега купувам стара къща на село и ще ми трябва нещо здраво и универсално за работа..
Chefo77 - майстор
Ахахаха, много се кефя така като стане. Накрая се взема най-доброто (рошавата гарга), че иначе ще те е яд, че не си го взел, когато си имал тази възможност.
ЧЕСТИТО!!!
prascho - майстор
привет,

препоръчайте ъглошлайф с регулиране на обороти. Необходим ми е за нарязване и полиране на цокъл от мрамор/варовик. Благодаря.
Kumay - майстор
Привет!
Трябва ти сериозна машина. Мога да ти предложа два варианта:
9565CVR на Makita за 289,00 лв с ДДС
и D28136 на DeWALT за 299,00 лв с ДДС
И двата са с три години гаранция и безплатна доставка до офис на Еконт.
Предимството на DeWALT-а е системата за прахоотвеждане - турбина отзад завихря едрия прах и го изхвърля, без да му позволява да премине през машината.
  • 1
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 28

Тема "Ъглошлайф хоби - препоръки за закупуване ?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: