• 1
  • 42
  • 43
  • 44
  • 45
  • 46
  • 219
Най - вълнуващия въпрос зимно време.
filmatoplo - майстор
:wink: Щом Жена се контролира чрез телефона - значи и камината може
kelchev - помощник
Ясно е, че ще може. Въпроса е как става ? Какъв термостат е нужен като модул да си закупи ? Някой правил ли го е ? :?
filmatoplo - майстор
Ако гов ориш за контрол на настройките на .самата камина чрез телефона едва ли ,но термостат с телефона може ,ще работи само он- оф, като ще можеш да настройваш стайната температура и да включваш и изключваш камината.ако това ти стига .
kelchev - помощник
filmatoplo написа:
Ако гов ориш за контрол на настройките на .самата камина чрез телефона едва ли ,но термостат с телефона може ,ще работи само он- оф, като ще можеш да настройваш стайната температура и да включваш и изключваш камината.ако това ти стига .
Да. Точно това ми трябва. Запознат ли си какъв термостат може да свърши работа ?
filmatoplo - майстор
Две неща са кое да бъде .
bmahob - майстор
Филме не може ли като тръгнеш на море за Гърция да минеш да настроиш моята камина :-D :-D :drinkers:
bmahob - майстор
Да ма гръцко :-D узо и сръбкинни :-D
grants - специалист
Здравейте колеги.Някой знае ли ако изкл.каминката от контакта за 3-4 дни дали ще си помни настройките ,като време на вкл. и изкл. който съм програмирал и др. направени промени по менюто.Питането ми е свързано с това ,че няма да има никой в къщи.
chipko - специалист
grants написа:
Здравейте колеги.Някой знае ли ако изкл.каминката от контакта за 3-4 дни дали ще си помни настройките ,като време на вкл. и изкл. който съм програмирал и др. направени промени по менюто.Питането ми е свързано с това ,че няма да има никой в къщи.
Нямаш грижи. Може да я изключиш не за 3-4 дни, а за 3-4 месеца. Всичко помни.
  • 1
  • 42
  • 43
  • 44
  • 45
  • 46
  • 219

Тема "Настройка на пелетна камина Алфа плам 21" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: