Най - вълнуващия въпрос зимно време.
LiquidSun - помощник
Брод ДА - горят много добре, но имат страшно много прахоляк в тях и са на доста наситнени. Бих повторил само ако няма от къде другаде да взема в този момент.
Svezar - специалист
LiquidSun написа:
Брод ДА - горят много добре, но имат страшно много прахоляк в тях и са на доста наситнени. Бих повторил само ако няма от къде другаде да взема в този момент.
Значи нищо не се е променило откакто почнаха да правят пелети /тогава взех за пръв и последен път от тях/ -лошо качество !
filmatoplo - майстор
Въртя суча Трон си остават най добри които съм ползвал ,плътно зад тях са Швайгхофер зад защото са по скъпи .Знам че има и др добри пелети но къде . :? Аз звъня на представителя за Бургас на Трон и ми ги носи .
LiquidSun - помощник
И аз искам ТРОН, но ми обяви цена от 8 лв на чувал на дребно, а нямам възможност да взема цял тон.
От бургаския въздух хващат ли влага пелетите ? Или не ги притеснява съхранението им на открито (но сухо). ?
filmatoplo - майстор
Двама поне знам които ги държат под навес без стени и нямат оплакване ,вече трета година .
martolk - специалист
Това е добре, защото съм направил навес, чиято основна цел е съхранението на пелети. :)
borkata99 - специалист
Привет и Честита Нова Година !
Здрави и много късмет !
Това ми е "боклука" от началото на сезона до 1.01.2018 г. вкл. - /от големия пепелник+малката скаричка за почистване в горелката/
натискайте в/у снимката за да се зареди по-голям формат, по-добре се вижда :roll:

Изображение, Изображение

А това е новото зареждане на "кошчето" :lol:

Изображение

Изгорените пелети за периода са ТРОН 90% + 10% Швайгхофер/schweighofer - никакви проблеми, доволен съм - то и зима няма засега ! :lol:
filmatoplo - майстор
:-D ЧНГ ,моята пепел е 1/3 от тази почти подобен цвят леко по сива и по финна .нямам забележки .Миналата година по това време какви снимки с преспи качвахме не е истина . :wink:
bmahob - майстор
:-D ЧНГ Единия изгорял 30 чувала до сега другия 40 :-D :drinkers:
borkata99 - специалист
Изображение
bmahob написа:
Единия изгорял 30 чувала до сега другия 40
пък филма каза че пепелта му е 1/3 от моята...............Изображение
или някои се занася или bmahob нещо май яко обърка сметките !!!
Изображение

Тема "Мнение за производители на пелети" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: