• 1
  • 83
  • 84
  • 85
  • 86
  • 87
  • 186
Всичко за дърводелството
mavryt4o - майстор
За космоса незнам на мен ми стига и на земята да съм пак бива само да не съм под нея .Тоя толкова изкарвал оня толкова имал но с цената на какво!?
themask - специалист
stridata написа:
Видя ли кво лазерче ползва за 4000$? Аз си го следвам тоя, добри идейки има, има и много спонсори и донори. За 3-4 години се изтреля в космоса с Patreon и YouTube :rolleyes:
Факт, но това са Щатите - там е мааалко по-различно :) Я да те видя тук кой ще те спонсорира, щото си пич и имаш сини очи.
mavryt4o написа:
За космоса незнам на мен ми стига и на земята да съм пак бива само да не съм под нея .Тоя толкова изкарвал оня толкова имал но с цената на какво!?
Много черногледо, бе, mavryt4o. Дай малко по-весело :) Човекът си се кефи, влага страст в това, което прави и изкарва добри пари. Това че ние живеем в неподходящо за целта място, по-скоро означава, че ние плащаме по-висока цена. :partyman:
stridata - специалист
mavryt4o написа:
За космоса незнам на мен ми стига и на земята да съм пак бива само да не съм под нея .Тоя толкова изкарвал оня толкова имал но с цената на какво!?
Не знам дали те разбрах правилно, но реши, че му завиждам ли? Напротив, кефа се на креативността му, завиждам му, че живее в държава с възможности!
bulhomes2 - майстор
mavryt4o написа:
...Тоя толкова изкарвал оня толкова имал но с цената на какво!?
Най-често цената е залягане над уроците в училище. Най-много помага за развитието на мозъка, а той е отговорен за всичко останало.

ПП. Все си мисля, че според теб цената е друга.
Lisko - майстор
Всяка от тия кутийки е хубава (аз съм направил около 4 шестоъгълни и 5-6 осмоъгълни) по други поводи, но големия смисъл на шестоъгълните е че пасват без никакво място между тях. Не знам, може би просто това синьото ме дразни.
mavryt4o - майстор
bulhomes2 написа:
mavryt4o написа:
...Тоя толкова изкарвал оня толкова имал но с цената на какво!?
Най-често цената е залягане над уроците в училище. Най-много помага за развитието на мозъка, а той е отговорен за всичко останало.

ПП. Все си мисля, че според теб цената е друга.
Именно.Има една приказка за богаташа който загърбил всичко за да работи а накрая умаирайки в купища пари без близък до себе си казал ,,защо не живях''.Това е неминуемо разбрах го сблъсках се с хора които имат много пари.За да поддържаш това състояние нямаш живот нямаш близки.Постоянно си ангажиран с нещо и току виш живота ти се изплъзнал.Затова карайте по-кротко и спете спокойно.
la_bamz - специалист
Много точно написано !!!
mavryt4o написа:
bulhomes2 написа:
mavryt4o написа:
...Тоя толкова изкарвал оня толкова имал но с цената на какво!?
Най-често цената е залягане над уроците в училище. Най-много помага за развитието на мозъка, а той е отговорен за всичко останало.

ПП. Все си мисля, че според теб цената е друга.
Именно.Има една приказка за богаташа който загърбил всичко за да работи а накрая умаирайки в купища пари без близък до себе си казал ,,защо не живях''.Това е неминуемо разбрах го сблъсках се с хора които имат много пари.За да поддържаш това състояние нямаш живот нямаш близки.Постоянно си ангажиран с нещо и току виш живота ти се изплъзнал.Затова карайте по-кротко и спете спокойно.
cvetomir_77 - специалист
Точно за това напуснах България. Парите бяха не много, но достатъчно, ама живота започна да ми се изплъзва. С жена ми нямахме време време един за друг, както и за децата. За съжаление в България винаги едно от двете липсва, а понякога и двете! Намерете начин да живеете хора!
Virtex - майстор
cvetomir_77 написа:
Точно за това напуснах България. Парите бяха не много, но достатъчно, ама живота започна да ми се изплъзва. С жена ми нямахме време време един за друг, както и за децата. За съжаление в България винаги едно от двете липсва, а понякога и двете! Намерете начин да живеете хора!
Това е за друга тема, но все пак:

"На запад" ако работиш нормално получаваш нормални доходи ( докато тук за да стане това трябва да си IT/лекар/зъболекар/адвокат/'тарикатска професия' ), но и там за да успееш трябва много работа. Каква е разликата дали няма да си "виждаш" семейството тук или там ? Почти всичко "на запад" се постига с много труд, да не се залъгваме, че като сме българи ни чакат с червен килим и подноси с пари, понеже имаме някаква слава на много трудолюбив народ...
cvetomir_77 - специалист
Virtex написа:
cvetomir_77 написа:
Точно за това напуснах България. Парите бяха не много, но достатъчно, ама живота започна да ми се изплъзва. С жена ми нямахме време време един за друг, както и за децата. За съжаление в България винаги едно от двете липсва, а понякога и двете! Намерете начин да живеете хора!
Това е за друга тема, но все пак:

"На запад" ако работиш нормално получаваш нормални доходи ( докато тук за да стане това трябва да си IT/лекар/зъболекар/адвокат/'тарикатска професия' ), но и там за да успееш трябва много работа. Каква е разликата дали няма да си "виждаш" семейството тук или там ? Почти всичко "на запад" се постига с много труд, да не се залъгваме, че като сме българи ни чакат с червен килим и подноси с пари, понеже имаме някаква слава на много трудолюбив народ...

Извинете за Спама.
  • 1
  • 83
  • 84
  • 85
  • 86
  • 87
  • 186

Тема "Какво сътворих днес." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: