• 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Вашето лично помещение
Chefo77 - майстор
radius написа:
Браво, можеше и по-интелигентно да се изрекламирате, това ме обижда.
Не могат :wink:
Не че не може, те не могат :)
Здравейте,
Искам да Ви попитам нещо и същевременно да обновим темата :)
От известно време се нанесохме с моята приятелка в ново жилище, всичко е страхотно освен едно единствено нещо...МАТРАКА
Така че, ще съм много благодарен, ако някой ми препоръча някоя марка...модел?!

Благодаря Ви предварително :)
Virtex - майстор
А нещо хубаво под 1к лева има ли ?
miroki - майстор
Някой може ли да похвали матрак, който е ползван 10 години. Че от такива, които издържат 3-4 ми омръзна.
plamen6703 - майстор
Мога да похваля такъв ползван от 2010 год. но вече е за смяна... "Темпур" е марката... новият няма да е от тази марка... :partyman:
Chefo77 - майстор
Virtex написа:
А нещо хубаво под 1к лева има ли ?
Всеки трябва да избира матрак според личните си предпочитания. Някои обичат твърди, други - меки, трети спят на всичко. Аз от 11 години спя на 8 или 10 см добре пресован дунапрен, такъв е "матрака" на дивана - и ми е супер. На 20 см на вилата ми е супер некомфортно. Както ми е и на повечето пружинни.
Иначе виж на Екон (Латекс) матраците. Малките са с Корал-и, една идея по-твърди от средното, но много удобни. От пенолатекс са, естествен материал.
wanderer - специалист
аз съм с два на екон, първия вече 7 години не е мръднал, след 2-3 месеца ще купуваме трети. освен че за първи път се наспах като хората, тези матраци могат да бъдат поръчани по индивидуални размери. втория ни е на 2.30 дължина. също ако е двоен, всяка част може да се поръча с разлина твърдост. става въпрос точно за пенолатексовите. за парите си са без грешка.
Делян - специалист
В къщи от 5-6 години съм с матрак на Релакс - Еколатекс 17 см. Много ми е удобен - нито твърд, нито прекалено мек. Няма следи от изтърбушване. Струваше тогава 500 лв., 140/200 см.
Но както казаха колегите по-горе - избора на матрак е строго индивидуален, всеки си има предпочитания.
Здравейте всички,

Ето как се спи най-удобно у нас и искаме да си намерим матрак, който да ни е толкова удобен, както следното:

под с ламинат, върху него слагате 2 одеяла сгънати на няколко ката
тази твърдост или мекота (който както го възприеме) ни е най-удобна

има ли и други като нас, които са си намерили такъв матрак

защото на сегашния ни матрак е голяма мъка вече, не ни стигат съседските шумове, ами и матракът ни пречи да се наспим

благодаря на отзовалите се с примери за матраци :rolleyes:
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9

Тема "Избор на матрак" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: