• 1
  • 64
  • 65
  • 66
  • 67
  • 68
  • 106
Нека намерим най-тънките цени.
Kokar - специалист
radius написа:
Не знам дали това не е ирония, но ако не е, то сега други неща определят пазара, качеството отдавна не е сред тях.
Съгласен! Цена-качество е понятието (и реклама/Каталози :-({|=).
И всеки сам си прави сметка кое му трябва повече ...
Понякога, винтовертът извършва същата работа като отвертката през годините (или обратно).
Virtex - майстор
Другата седмица ще има акумулаторният мултишлайф за 49.99 + поялник-станция за 22лв, подобна на тази.
sstefanov - майстор
Само като го погледна този поялник и ми се повдига! :vom:
stan73 - майстор
Да, бая гаден си е. Как не пуснаха толкова време някакъв клонинг поне на Соломон или Велер. Китайчугите в голям тираж и с предварителна заявка вероятно могат да им ги доставят с много достъпна цена, така, че с голяма печалба да могат да ги пуснат в магазинната мрежа на около 45 до 60 лева... (аз имам доста прилична запойваща станция, но бих си купил още една, ако отговаря на по-горните условия)
nbr - специалист
Снощи в 20:55 си купих автоматичните стеги 300мм от 15лв -30% за 10.49лв. Останаха няколко комплекта, ако на някой му трябват. Лидл гр. Русе до НАП
kozl - майстор
Ами този с батерията - не посмях да си купя, но придобих газовия поялник. Еми бавно загрява, по трудно се работи от другия, който имам не помня от къде, но пак китайски.
cholev - майстор
Газовия поялник го ползвам редовно за палене на грила. Добър е и за отлепваме на винетки и пр. За запояване веднъж.
grizan1980 - специалист
Газовият поялник си е супер,аз вече доста време си го ползвам и то като поялник... е за по дебели кабели... С него си запоявах връзките в разклонителните кутии на село. А този на батерии го взех на разпродажба, че един авер го похвали. За него нищо не очаквах , ама хайде прежалих 10лв. Първата му проба беше при ремонтта на звънците на входа. Ами справи се чудесно,но като изгори за боклука. Нагревателя е вграден в човката.
valentino76bs - майстор
dido1975 написа:
Същото мога да кажа и за 750 ватовата дрелка. От три комплекта едвам събрах един читав.
Патрона нещо не бива на удар и от други чувам ,че сменяли патрона .Удара е по слаб от 550W на ейнхел.
dido1975 - специалист
valentino76bs написа:
dido1975 написа:
Същото мога да кажа и за 750 ватовата дрелка. От три комплекта едвам събрах един читав.
Патрона нещо не бива на удар и от други чувам ,че сменяли патрона .Удара е по слаб от 550W на ейнхел.
Не стигнах до удара-върнах им я. Сигурно днес ще я дадат на някой друг, но с намаление.
  • 1
  • 64
  • 65
  • 66
  • 67
  • 68
  • 106

Тема "Промоция в Lidl на Parkside и Powerfix инструменти - 4" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: