• 1
  • 67
  • 68
  • 69
  • 70
  • 71
  • 106
Нека намерим най-тънките цени.
Avas_co - майстор
Chefo77 написа:
Avas_co написа:
П.П.
Наскоро си взех някакво китайче, не станция, на Проскит май беше, ми много добре, 80 вата, с реглаж, до 450 градуса.
Загрява за нула време, ама буквално, градусите май му отговарят, доколкото ги мерих.
Като цяло доволен, това за 30 и няколко пари.
Минал си се. Аз днес го отнесох за 27,90 по препоръка на двама приятели, които са в час. Вероятно е най-доброто за тези пари, което може да се купи у нас. И не е китайче, а тайванче.
Чефо, да съм се минал, е колко да съм се минал, едва ли е повече от ... хайде да не влизам в подробности, ... :-"
Видях го, ареса ми и ... ми купих го, знаеш ли колко ми е на дедовия за пет-десет лева, хич и не съм го търсил другаде.
На мен, нали ми влиза в употреба, имам си и друг там ... интересното е аджеба, на теб, за кво ти е.
jekasus - майстор
Avas_co написа:
интересното е аджеба, на теб, за кво ти е.
И аз се включвам към въпроса :-D
Chefo77 - майстор
Вижте сега - щом имам машината, ще намеря какво да я правя. Със стария поялник не можех една спойка да направя, нещо не му е на таман. Та затова - за занимавка, за дребни нещица, които няма смисъл да давам на майстор. Мисля да си запоя едно моторче на вентилатора с пръскало например :)
А Авас_Ко - за разликата например днес си купих и помпа за разтопен тинол. Пинцети, тинол, колофон, термошлаух няколко вида, трета ръка и лупа имам.
И не питайте за какво ми е, защото ще си взема и ширмовка (заплюл съм си мултицет) и ще ви взема хляба на всички електрончици, платкаджии и т.н. :lol: :lol: :lol:
И да се извиня за офтопика!!!
jekasus - майстор
Повече неща няма да ползваш, ама важното да си в играта :-D
Да се върнем към темата - освен долни гащи в брошурата, виждаме и лекия перфоратор за 80 лв с нежния удар 1.2 J.
Chefo77 - майстор
Всичките съм ги ползвал, и то неведнъж. То бива да ме подценяваш, ама чак толкова ... Ш'ма обидиш :(
jekasus - майстор
Ми... де да знам, той и Аваско се учуди :-D
Иначе газовия много ми легна на душата, особено, ако трябва да запоя нещо по колата, без да опъвам удължителя.
stan73 - майстор
Има и поялници, които можеш да включиш към автомобилният акумулатор. (някои даже с куплунг като за гнездото за запалката)
Делян - специалист
pif4o написа:
А някои нещо за телоподаващото без газ което предстои да пуснат да каже ????? https://www.lidl.bg/bg/Offers.htm?articleId=7065
И аз да питам същото. На какъв принцип заварява това нещо без защитен газ? За прекапвания на тънки ламарини ще става ли? Трябва ми за инцидентни ползвания.
kozl - майстор
Аз до колко знам в тая сисема газо не заварява :llachtot: , а предпазва заварката от оксидация :?
zmiori - специалист
Делян написа:
pif4o написа:
А някои нещо за телоподаващото без газ което предстои да пуснат да каже ????? https://www.lidl.bg/bg/Offers.htm?articleId=7065
И аз да питам същото. На какъв принцип заварява това нещо без защитен газ? За прекапвания на тънки ламарини ще става ли? Трябва ми за инцидентни ползвания.

Наи вероятно използва тръбнофлусна тел. Ролка 1 кг. е на цена над 28-30 лв. Поокастрено откъм подаване на газ-а.
цената прилична ама тоя консуматив направо реже главата.
Не че не е възможно да се направи и да работи с газ само трябва да се направи управление на газов клапан.
Друг въпрос е дали в шланга има газова тръбичка трябва да се огледа подробно.
  • 1
  • 67
  • 68
  • 69
  • 70
  • 71
  • 106

Тема "Промоция в Lidl на Parkside и Powerfix инструменти - 4" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: