• 1
  • 68
  • 69
  • 70
  • 71
  • 72
  • 106
Нека намерим най-тънките цени.
Kirilpm. - специалист
С тези параметри е повече от безмислено,може да заварите цинкова кофа,ако преди това скосите в зоната на шева :lol:
В описанието пише дължина на кабела 2м,не мога да разбера това за шланга ли се отнася или за захранващия кабел?Абе с 2 думи не си давайте парите за тази глупост.
lov - майстор
zmiori написа:
Делян написа:
pif4o написа:
А някои нещо за телоподаващото без газ което предстои да пуснат да каже ????? https://www.lidl.bg/bg/Offers.htm?articleId=7065
И аз да питам същото. На какъв принцип заварява това нещо без защитен газ? За прекапвания на тънки ламарини ще става ли? Трябва ми за инцидентни ползвания.

Наи вероятно използва тръбнофлусна тел. Ролка 1 кг. е на цена над 28-30 лв. Поокастрено откъм подаване на газ-а.
цената прилична ама тоя консуматив направо реже главата.
Не че не е възможно да се направи и да работи с газ само трябва да се направи управление на газов клапан.
Друг въпрос е дали в шланга има газова тръбичка трябва да се огледа подробно.
Преправил съм няколко такива. Не говоря за конкретния модел. Но на всичките шланга беше от най прост тип и клапана за газта си е чисто механичен и се задейства от спусъка. Явно си го ползват и за двата варианта. Та трябва да се види дали не е орязан от към тази екстра. Ако го има от там на татък си става прилична тенекеджийка много лесно. :)
Делян - специалист
Ами на тази цена и от тази марка едва ли могат да се очакват чудеса. Някой колега, ако успее да го разгледа, нека да даде отзиви.
Andri01 - майстор
Това"чудо" го взех преди около 4 месеца. За в къщи върши работа. Маската и чукчето към него са боклук. Тръбно-флюсовата тел е 6,50 лв. 900гр. ролката,не е 30лв!!!До тука съм изхабил около 2 ролки и нещо,нямам оплаквания. Към него има 2 резервни дюзи,различни диаметри,но не съм опирал до тях все още.
sstefanov - майстор
Къде го намери за 6.50? Под 24 лв не видях никъде.
zmiori - специалист
Ако уредиш на тая цена /6,50лв/ ще взема поне 5-6 броя. Един за тебе ще платя.
Andri01 - майстор
Sorry. Грешката е моя. Взел съм ги по 15лв/бр, не по 6,50 :(
zmiori - специалист
И тази цена е прилична.
jekasus - майстор
zmiori написа:
И тази цена е прилична.

Чакай, още ще си помисли :-D
Andri01 - майстор
За какво? Ти безгрешен ли си? Ако е така,предполагам и крилца имаш :) :)
  • 1
  • 68
  • 69
  • 70
  • 71
  • 72
  • 106

Тема "Промоция в Lidl на Parkside и Powerfix инструменти - 4" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: