• 1
  • 77
  • 78
  • 79
  • 80
  • 81
  • 176
Всичко за дърводелството
Chefo77 - майстор
nikolson написа:
... 400 лева къде не ги е дал.
Не така, че звучи грубо.
Въпросът не е в парите, а в това, че ме кефят, но не мога да им намеря адекватно приложение. Имам малко такива инструменти - някои почти не използвам, други изобщо не използвам :(
Иначе си имам си и фрезичка, и ренде на ток. Фрезата съм я ползвал 2 пъти :)
Virtex - майстор
Chefo77 написа:
в това, че ме кефят, но не мога да им намеря адекватно приложение.
Първата част обезмисля втората :-D Ако те кефят и може да си го ползволиш го вземаш, дори и да е след време (с цел "оправдаване" на покупката ) :)
kendal - специалист
Веско тази фрезичка я ползвам за заобляне на контричките на 2мм ABS кант ,при положение че не разполагам с висок клас кантираща машина :-D ,това я прави най ползваната фреза в работилницата,да допълня че не става въпрос за този модел.
sbh - специалист
А на тази машинка бихте ли намерили приложение?

https://shapertools.com/
EDI - майстор
Че аз това го правя с оберка за 50 лева и сега. :-D
Lisko - майстор
Бяха намалили 3 длета на цената на едно, та се изкуших. 1/2" 3/4" и 1"
Прикачен файл:
IMG_1199.jpg
mavryt4o - майстор
заприходих още две машинки

Прикачен файл

2018-01-18 14.26.33.jpg
PIP - майстор
Честито. Ако решиш да продаваш каретката се обади. Също така може ли кажеш какъв е мотора във фрезата, ако е оригиналния? Интересува ме най-вече теглото му, понеже аз съм същата фреза, но искам да и сложа един 70кг мотор и ме притеснява дали няма да е тежък.
mavryt4o - майстор
PIP написа:
Честито. Ако решиш да продаваш каретката се обади. Също така може ли кажеш какъв е мотора във фрезата, ако е оригиналния? Интересува ме най-вече теглото му, понеже аз съм същата фреза, но искам да и сложа един 70кг мотор и ме притеснява дали няма да е тежък.

Мисля да възстановя гредите за каретката.Ще погледна мотора мисля че е оригиналния но ще тежи на половина.
PIP - майстор
Мерси, със здраве да ги ползваш :)
  • 1
  • 77
  • 78
  • 79
  • 80
  • 81
  • 176

Тема "Кой какви дърводелски хубавини смята да си закупува/направи?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: