Всичко свързано с тоците ми е слабост, опитайте се да ме затрудните.
DMN - майстор
А? Как без нула ще свети лампичката в ключа? При правилна инсталация, я отвийте крушката/крушките от осветителното тяло и да видим - ще свети ли лампичката в ключа в положение изкл.?
Ясно, че говорите за постоянната нула, ама има и "непостоянна" нула преминаваща през крушката в осветителното тяло и достигаща до ключа и лампичката в него. Така че без нула лампичката в ключа няма да светне, освен ако преминаващата през нея фаза не прави утечка някъде към земя.
jimmy_bar написа:
Храната тук е по евтина от БГ
Не е евтина в Германия храната - просто в България е по-скъпа :)
:partyman:
jimmy_bar - специалист
plamen6703 написа:
Интересно каква ли е тази бутилка алкохол за 5 евро в Германия, който не е боклук :-D :partyman:
Явно не си идвал в DE. Тук и евтиното е качествено. :-D . 5 Евро е стандартната цена за бутилка 700 мл водка , узо , уиски и др.
gogo7777 - майстор
Пламен наскоро в една тема бе писал за алкохола, че не го интересува качеството, а количеството. А сега се прави на гъзар. :razz:
plamen6703 - майстор
jimmy_bar написа:
plamen6703 написа:
Интересно каква ли е тази бутилка алкохол за 5 евро в Германия, който не е боклук :-D :partyman:
Явно не си идвал в DE. Тук и евтиното е качествено. :-D . 5 Евро е стандартната цена за бутилка 700 мл водка , узо , уиски и др.
Ако имаш предвид евтино и качествено - "Столичная", пийте си щом ви харесва :-D Качествено узо не съм срещал, а и какво качество може да има, на няма и 40° алкохол :drinkers: :partyman:

Тема "Странна (поне за мен) инсталация на ключове за осветлене" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: