• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 12
Чакаме вашите въпроси за банята, ваната и т..н.
jekasus - майстор
kozl написа:
първо
Ако плочките за стени са по-високи от 40 см, то пода първия, ако има изискване фугата да съвпада - пода е първия.
Вариант - под да застъпва стени съм прилагал, не е за всеки, тук освен акъл и опит трябва/или обратното/, че да стане добре.
andro440 - майстор
бре ,баси великия си
jekasus написа:
kozl написа:
първо
Ако плочките за стени са по-високи от 40 см, то пода първия, ако има изискване фугата да съвпада - пода е първия.
Вариант - под да застъпва стени съм прилагал, не е за всеки, тук освен акъл и опит трябва/или обратното/, че да стане добре.
andro440 - майстор
всеки аматьор запчва така ,пода се прави последен
kozl написа:
Ако вече не сте мноо отегчени от спора да попитам.
Кой от вас почва банята първо с настилката и после с облицовката?
andro440 - майстор
Чопъре ,понеже доста се дъвчем , моля те ,не ми обръщай внимание за което ,всеки си има клиенти и се е доказал по,някакъв начин ,сподели каква е цената за труд за една баня в която сменяш водопровод ,,местиш канала ,лепиш плочите /най лесното / правиш таван и монтираш паравани ,мивки и цукали ?
chapara - майстор
andro440 написа:
Чопъре ,понеже доста се дъвчем , моля те ,не ми обръщай внимание за което ,всеки си има клиенти и се е доказал по,някакъв начин ,сподели каква е цената за труд за една баня в която сменяш водопровод ,,местиш канала ,лепиш плочите /най лесното / правиш таван и монтираш паравани ,мивки и цукали ?
По принцип не съм от хората които обръщат внимание, но ти замесваш името ми , като се опитваш да ми даваш оценки. Да, всеки се е доказал там където и пред когото трябва и то не само с майсторлък, а аз лично и с човещина, лоялност, отстъпчивост и всички човешки добродетели когато човека срещу мен го заслужава! Цената за всеки регион е различна, а тя се определя от потребностите, които са необходими за да живееш, съществуваш и твориш на тази територия. Дори бих ти казал че има моменти, в които съм си налагал да работя за по малко от половината на цената, поради здравословни обстоятелства ,потребности и невъзможност на клиента да си заплати труда. Последния ми пред новогодишен обект бе такъв, човек инвалид. Дори пътувах на 35 км. разстояние за моя сметка и това беше моя новогодишен подарък за клиента, последните снимки в моята тема. Освен това всяка баня си има цената и своята специфика, което ще рече че няма унифицирана цена за баня. А и всеки клиент си има своите лудости покрай изпълнението, с които човек трябва да се съобрази. С две думи, правя оглед, давам крайна цена, правим договор и ако си стиснем ръцете започваме да работим. Толкоз по въпроса, разбира се не всеки път си стискаме ръцете по обясними причини. В България почти винаги клиента иска за бе пари, за вчера и без мърсотия :-D

П.С. Фирмата ми е "Чапара" Е.О.О.Д. и няма общо с
Чопъре ,понеже
jekasus - майстор
Така и не разбрах какво ми написа А....
Искам помощ в превода :-D
chapara - майстор
jekasus написа:
Така и не разбрах какво ми написа А....
Искам помощ в превода :-D
:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :roll:
КИМИ - специалист
]
jekasus написа:
Ако плочките за стени са по-високи от 40 см, то пода първия, ако има изискване фугата да съвпада - пода е първия.
Докато направих стените, ако знаеш колко л@йна паднаха на пода- плочки, 20 кила лепило, резачката, стълбата+... аз :-D , та не ми се мисли как се почиства и опазва това нещо "под" с такива невъобразими боклуци и как се чисти всеки ден е мухахаха и мазохизма. :supz:
Hoвoceлckи - майстор
Мислех да си замълча, ама ти като се обади ... Освен мазохизма светлата контрастна фуга й ба мамата :-D
Прави се накрая пода и със застъпване на фугата, но си иска мислене, мерене, смятане ... И сифона задължително аз да си го фиксирам.
Абе аз така и не разбрах от какъв зор завъртате пода по диагоналите :?:
Chefo77 - майстор
Hoвoceлckи написа:
Абе аз така и не разбрах от какъв зор завъртате пода по диагоналите :?:
Подозирам, че е за да те дразнят :lol: :lol: :lol:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 12

Тема "Отчупен емайл на плочка." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: