Нека намерим най-тънките цени.
bimbaeco - майстор
https://www.olx.bg/ad/mashina-za-darvod ... 7dv1L.html
Машината се продава от един познат. Гарантира за качеството и състоянието й.
пишман_майстор - майстор
Циркулярни дискове LWZ тип за надлъжни срезове , кофти, че е с 20мм централен отвор.
П.п. не са за храсторез , както пише в обявата https://www.olx.bg/ad/disk-za-hrastorez ... 7469afe9d1
iva6ki - специалист
До колко е реална подобна обява гледам че редовната цена на този перфоратор е 4 пъти по висока.

Прикачен файл

ff.jpg
stan73 - майстор
Най-вероятно е ментак.
nikolson - майстор
Не знам какво прави тази обява в тази тема :?
Прикачен файл:
bosch.PNG
bosch.PNG (153.8 KиБ) Видяна 2049 пъти
Virtex - майстор
iva6ki написа:
До колко е реална подобна обява гледам че редовната цена на този перфоратор е 4 пъти по висока.
100% фалшификат е това. Бягай надалеч.
iva6ki - специалист
Стори ми се попадение ама ме убедихте да не се занимавам.
Chefo77 - майстор
Да поясня - снимката е на оригинален Бош, който в никакъв случай не струва 95 лева. Ако поръчаш, това което ще ти пратят пък в никакъв случай няма да е оригинален Бош. Така че ... всеки сам си преценява :wink:
Но винаги е по-добре човек да пита преди, отколкото след като се набута.
пишман_майстор - майстор
Chefo77 написа:
Да поясня - снимката е на оригинален Бош, който в никакъв случай не струва 95 лева.
Ами то и на снимката не е изписано правилно Boschhammer ( липсва отпред думата "Bosch", отделно е и бял този надпис) и това Professional са го написали в големи червени букви ( оригинала е с бели по-малки ) . На живо си личи по-кофти нюанс на синьото, странното червено в копчето , куфара е по-алтав на ментето
Chefo77 - майстор
пишман_майстор написа:
Chefo77 написа:
Да поясня - снимката е на оригинален Бош, който в никакъв случай не струва 95 лева.
Ами то и на снимката не е изписано правилно Boschhammer ( липсва отпред думата "Bosch", отделно е и бял този надпис) и това Professional са го написали в големи червени букви ( оригинала е с бели по-малки ) . На живо си личи по-кофти нюанс на синьото, странното червено в копчето , куфара е по-алтав на ментето
Честно - изобщо не погледнах снимката от обявата - видях цената и това ми беше достатъчно :) :)
Реших, че са от хитрите - те слагат снимка на оригинал и ниска цена. Тези са си обикновените :lol: :lol: :lol:
Подкрепям, колегата е абсолютно прав - дори и на снимката НЕ Е оригинален Боша.

Тема "Добри попадения в OLX - 2" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: