• 1
  • 2
Монтаж, топло и звукоизолации.
NeLyTka - напреднал
Не, вие не разсъждавате, а сте пример за типичното определение за български форум :)
"Американски форум: питаш и ти отговарят. Руски форум: питаш и те питат. Български форум: питаш и ти обясняват колко си зле " ;)
Но аз си реших проблема. За 300 лева. Воаля, могло ! :)
Andri01 - майстор
Браво,и така става! Ноевият ковчег е направен от любител,"Титаник" е построен от професионалисти!
radius - майстор
NeLyTka написа:
Но аз си реших проблема. За 300 лева. Воаля, могло ! :)
А не мислиш ли, че е етично да кажеш как?
Andri01 - майстор
Не е етично да питаш жена "как"!!! :axe:
Pooh - майстор
NeLyTka написа:
Не, вие не разсъждавате, а сте пример за типичното определение за български форум :)
"Американски форум: питаш и ти отговарят. Руски форум: питаш и те питат. Български форум: питаш и ти обясняват колко си зле " ;)
Но аз си реших проблема. За 300 лева. Воаля, могло ! :)
Вие попитахте, аз отговорих. Сега ми обяснявате колко съм зле, но не се аргументирате защо ... Наистина - типичен пример за български форум, а Вие сте идеален пример, на редовия потребител, заради който Форумът умира, а колегите загубиха всякакво желание да помагат ...
Да сте жива и здрава и още безброй проблеми да решите с 300 лв. ... може и с по-малко. :wink:
radius - майстор
Авторката се е усамотила вече, пък ти си пишиии...
NeLyTka - напреднал
Здравейте,

не пиша, защото не ми харесва отношението. Мрънкате, че форума замирал, а че някои от вас с поведението си прокуждате хората, май не сте се замислили :)

Г-не, не ви обяснявам колко сте зле, че да ми е необходимо да се аргументирам, явно ви убягва това, което искам да кажа.
Както и да е, прекрасен ден.
  • 1
  • 2

Тема "Преградна стена- запитване" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: