• 1
  • 2
Чакаме вашите въпроси за банята, ваната и т..н.
Купих си през Емаг бойлер Midea D50-20D. Разочарованието ми бе пълно след като го монтирах. Дори и при икономично изразходване на водата дори и един човек от семейството ми не можа да се изкъпи!
jekasus - майстор
Зимата 50 литра не стигат за един човек.
iliya_i - майстор
Ти ли си избра размера и модела, и ако ти, на каква база? Или някой ти опря пистолет в челото?
По принцип - 50 литра - за един човек. За двама - поне 80 литра или през 2 часа. Отделно, това чето си избрал; китайче, при наличие на толкова други на пазара...
Абе не разбрах, кого всъщност обвиняваш за този бойлер.

ПП. Виждам, че това ти е първият пост във форума. Що не пита преди да го купиш, а идваш сега да се жалваш тук?
plamen6703 - майстор
Докато живееше дъщерята у нас 80 лт. бойлер не й стигаше да се изкъпе, като се къпех аз оставаше вода да се изкъпе и сина ми :-D
В офиса имам 50 лт. бойлер да си мием ръцете и за целта върши добра работа :) :partyman:
jekasus - майстор
plamen6703 написа:
Докато живееше дъщерята у нас 80 лт. бойлер не й стигаше да се изкъпе
Както каза една клиентка - Искам бойлер, ама БОЙЛЕР :-D
iliya_i написа:
ПП. Виждам, че това ти е първият пост във форума. Що не пита преди да го купиш, а идваш сега да се жалваш тук?
Недей с лошо да посрещаш нови хора...
iliya_i - майстор
jekasus написа:
Недей с лошо да посрещаш нови хора...
Ми той тоя форум иззе хляба на арменския поп. #-o
plamen6703 - майстор
jekasus написа:
plamen6703 написа:
Докато живееше дъщерята у нас 80 лт. бойлер не й стигаше да се изкъпе
Както каза една клиентка - Искам бойлер, ама БОЙЛЕР :-D
Имаше един виц за клиентка на майстор от твоя бранш... Майсторе, искам тази стена да я боядисаш в червено, но не точно червено, а около червено... искам другата стена да я боядисаш в жълто, но не точно жълто, а около жълто... :-D и бояджията не издържал и казал - мога ли да те еб.. в г.за но не точно в г.за, а около г.за :-D
Същата работа и за бойлера, искал е да е малък, да не заема много място и топлата вода не свършва :partyman:
jekasus - майстор
plamen6703 написа:
Същата работа и за бойлера, искал е да е малък, да не заема много място и топлата вода не свършва
Веднага ще отговоря :-D
Тоя цукал направих на един приятел/жена му и две деца също/, който ползва газов бойлер от доста години, само резервна пълна бутилка да има :-D

Прикачен файл

IMG_0971.JPG

Прикачен файл

IMG_0969.JPG
chapara - майстор
Къпането с бойлер и на ТЕЦ са две различни писти :-D Пускам се и по двете без проблем и бойлера е 50 л.неръждавейка на "Шишков". Ползвам го при аварии на ТЕЦа. Водата ми е прекалено доволна, нооо с бойлера по икономично, намокрям се , сапунисвам и плакна. За сведение на дъщерята никога не и стига, та за това казвам че са две различни писти :wink:
  • 1
  • 2

Тема "Отрицателно мнение за бойлери Мидеа" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: