• 1
  • 91
  • 92
  • 93
  • 94
  • 95
  • 106
Нека намерим най-тънките цени.
cholev - майстор
Като си го купя другата седмица, ако се уредя, че при нас шлайферите са култова вещ (аз имам само 4 :lol: ) ще ти кажа :-D
nikolson - майстор
Погледнете характеристиките на това нЯщо. Дискът е 180 мм, масово разпространените май са 355 мм.
cholev - майстор
Па екстра са характеристиките
На мене не ми трябва 30кг шлайф за 500лв и диск 355
На мене ми трябва шлайф 7кила 1300вата с дълбочина на рязане 50мм за 111лв
nikolson - майстор
Cholev, за тебе знам. Ама има и други.
Virtex - майстор
cholev написа:
Като си го купя другата седмица, ако се уредя, че при нас шлайферите са култова вещ (аз имам само 4 :lol: ) ще ти кажа :-D
Това май е първа версия на продукта с "новият дизайн", та ще е интересно качеството. Но да видим дали оценката ще е обективна :)

-------

Макар и извън темата - подпорите в кауфланд ги има отново днес, по принцип четвъртъците може да презареждат понякога и се появяват стоките отново.
plamen6703 - майстор
Като мощност е слаб, като тегло е около теглото на обикновен ъглошлайф. Като цяло това "нещо" струва колкото струва и ще върши работа колкото върши, на който няма пари и възможности да си купи по-добър инструмент. Има една приказка, че суха земя и на градушка се радва :-D :partyman:
zz_stefanov - майстор
cholev написа:
Па екстра са характеристиките
На мене не ми трябва 30кг шлайф за 500лв и диск 355
На мене ми трябва шлайф 7кила 1300вата с дълбочина на рязане 50мм за 111лв
Уцелили са точния таргет тея от лидъл :)
nikolson - майстор
zz_stefanov написа:
cholev написа:
Па екстра са характеристиките
На мене не ми трябва 30кг шлайф за 500лв и диск 355
На мене ми трябва шлайф 7кила 1300вата с дълбочина на рязане 50мм за 111лв
Уцелили са точния таргет тея от лидъл :)
Прикачен файл:
пернишка.PNG
cholev - майстор
plamen6703 написа:
Като мощност е слаб, като тегло е около теглото на обикновен ъглошлайф. Като цяло това "нещо" струва колкото струва и ще върши работа колкото върши, на който няма пари и възможности да си купи по-добър инструмент. Има една приказка, че суха земя и на градушка се радва :-D :partyman:
Пламене, разкажи за твоя стационарен шлайф-пари, марка, данни. Или събираш пари за стойка. :-D Те марковите стойки по скъпи от този шлайф- хаха
Keresteliev - специалист
plamen6703 написа:
.... Има една приказка, че суха земя и на градушка се радва :-D :partyman:
Трябва да се признае, че в случая си прав!
  • 1
  • 91
  • 92
  • 93
  • 94
  • 95
  • 106

Тема "Промоция в Lidl на Parkside и Powerfix инструменти - 4" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: