Мечтата на всяка домакиня
Здравейте,
какви са вариантите за такъв тип кухня?
По-дълга част е 2,5м (където ще бъдат шкафове и печка), а по-късата част е доста малка (там ще бъде шкафа с мивката).

Иска ми се да видя някакви готови решения.
Благодаря предварително!
iliya_i - майстор
Колко остър е ъгла? Някяква схемичка?

Моите са около 85/95 градуса и по поръчка станаха. Взеха си шаблон на място.
Ако говориш за 45 градуса не е невъзможно, но конфекция (готови) няма да намериш.
Един остър ъгъл 70-80 градуса. Кухнята ще е Г-образна.
При вас как направиха плота? Защото има два-три сряза под различен ъгъл?
И другото което мисля е за оползотворяване на мястото и най-вече шкафа който ще бъде в ъгъла...
iliya_i - майстор
ivann1 написа:
При вас как направиха плота?
Двете части са съединени с лайсна. Този дето е отзад - ъгъла го рязаха под ъгъл според стената. Другият също под ъгъл, така че да е на една ласна от челото на задния. Рязаха на място със зеге.

Прикачен файл

untitled.JPG
untitled.JPG (4.48 KиБ) Видяна 1598 пъти
Димитър Димов - специалист
ivann1 написа:
Здравейте,
какви са вариантите за такъв тип кухня?
По-дълга част е 2,5м (където ще бъдат шкафове и печка), а по-късата част е доста малка (там ще бъде шкафа с мивката).

Иска ми се да видя някакви готови решения.
Благодаря предварително!
Заповядай,http://rekplast.eu/index.php?option=com ... gory_id=19 ,собственик съм на това нещо,размерите са около 2,50/2,10.Ако нещо те интересува-питай.
joroantonov - специалист
ivann1 написа:
Един остър ъгъл 70-80 градуса. Кухнята ще е Г-образна.
При вас как направиха плота? Защото има два-три сряза под различен ъгъл?
И другото което мисля е за оползотворяване на мястото и най-вече шкафа който ще бъде в ъгъла...
Дай някакви размери и за късата страна, ако общо е до 180 см има вариант и за цял плот. Ъгловия шкаф може да ти се отваря и само от 1 страна може и от двете, ако е с чекмеджета ще ти е с декоративна страница и т.н. Варианти много.

Тема "кухня на Остър ъгъл" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: