• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 36
Нека намерим най-тънките цени.
ben84 - специалист
fore написа:
А и Лидл и Кауна са под една шапка. Така че не е нужно двата магазина да правят еднакви промоции и да задоволяват еднакви сегменти, защото тогава ще си пречат.
В конспиративните теории съществува вариант тази "една шапка" да извлече ползи от това, да прави дъмпинг на себе си.
Най-простичко казано:
Докато един магазин повишава цени и намалява качеството печели повече. Когато клиентите започнат да търсят алтернатива, собственикът отваря нов магазин наблизо с малко по-добри условия.
Така "шапката" извлича максимална печалба без реално да губи клиентите си.

ПП. Дори не знаех, че един ги командва. Просто се присетих и реших да го споделя :partyman:
batVenci - специалист
dido1975 написа:
За оборотите От регулатора съм ги намалил до минимум, но колкото и плавно да натискам спусъка, те са си високи. Не съм ги мерил колко са в минута. Имам друг модел Einhell, 750w-син, но при него оборотите могат да са почти НУЛА, дори и без натоварване. Както е при винтовертите, например. Исках да разбера от някой, който си е купил от тази партида, дали и при него е така или е дефект. А за луфта-не е напред-назад а е встрани. Малък е, но го има.
Може да се реши проблема с оборотите, като се опита да се пренастрои регулатора. Даже има да се продават като резервна част от други производители такива по-прецизни регулатори. Явно с един стандартизиран регулатор пускат и по-маломощните бормашини, където регулатора успява да потуши оборотите до нула. Тук става въпрос за най-мощната бормашина в серията и явно производителя не се е постарал да я направи толкова прецизна, като при по-слабите модели. Просто тази голяма и мощна бормашина обикновено се ползва за груби дейности, където прецизността отстъпва пред тежката и груба работа, за която е създадена тази бормашина. Въпреки това, има възможност при настройка или смяна на регулатора, този проблем да се реши...
dido1975 - специалист
Напълно съм съгласен с тебе. Благодаря за идеята!
cholev - майстор
Кауфланда не е лош магазин. Един път в седмица го посещавам за 2 неща: храна за котката и за капсули долче густо.
Ама капсулите станали 10.49лв. мама им маркови производители... :x европейски джендъри.
Но пък конячния асортимент се повишил. Арманяк и мейсон гутие. От гутието си взех бройка за 30лв 0.7. Не е арменски, но става
А- за инструментите. Не знам не съм гледал :-D
8180 - майстор
Преди време имаше интерес и тема за това.
От днес:

Прикачен файл

Clip_18.jpg
dido1975 - специалист
То хубаво, ама и 40 лв за това не ми се дават. Не че го има за по-малко. Иначе е нещо полезно
dido1975 - специалист
В София ги раздават безплатно - 700 литрови. Добра инициатива на Общината.
gnt69 - майстор
dido1975 написа:
В София ги раздават безплатно - 700 литрови. Добра инициатива на Общината.
Изчакай никой не ги купува, аз преди 2 години ги гледах гледах после ги намалиха по 10 лева и си взех 2. Калпави са като изработка, усилих ги с тел. Ще ги следим като станат по 10 лева мога да взема още 2 че тия са ми малко. :partyman:
Къде продават дрелките на кой кауфланд.
dido1975 - специалист
До Практикер. Вчера имаше много бройки от дрелките. И нямаше никакъв интерес.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 36

Тема "Промоция в Кауфланд на инструменти и уреди" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: