• 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 19
Монтаж, топло и звукоизолации.
nanobanano - специалист
Е вярно е ,че винаги може по-добре,но като за първи път съм повече от доволен.Даже за втори път слагам ламинат изобщо,първия беше на пода :)
rento - помощник
nanobanano написа:
ето днес какво скалъпих :-D първия ред го хванах предишния ден с дюбели,с химически анкер и силикон :lol: От там надолу само със силикона на церазит FT 101,че монтажното лепило MOMENT се оказа пълен боклук.Може би защото беше много дебел слоя на места.По-лесно е с двама,а и стената ми е тясна.
Тук смятам да сложа малка трапезна масичка и един аплик на стената
Отдолу оставих 2 санта луфт и стана като каналче за кабели и след това ще има первазче.
Вижда се,че стената е много крива,но вече е по-права и не си личи изобщо кривото.
Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Честито за стеничката и от мен, много добре се е получило.
Мога ли да те попитам как ще завършиш от горе и от страни на поставения ламинат, с лайстни,силикон или ще изрешеш клика и ще е равно.?
nanobanano - специалист
Благодаря Ви! Горе ще сложа лед лента и корниз,а отстрани със силикон към тапета,че е малко,надолу е секция

Изображение
rento - помощник
nanobanano написа:
Е вярно е ,че винаги може по-добре,но като за първи път съм повече от доволен.Даже за втори път слагам ламинат изобщо,първия беше на пода :)

Да те попитам колко см ти е широк ламината,колко е дебел и какъв глас е?
nanobanano - специалист
8 мм клас 31,но за стената едва ли ми трябва повече.15 лв квадрата.По принцип бях си го харесал за пода,но реших светлия да е на пода.
Ето пълните размери Изображение
mobilis - специалист
Много красиво е станала стената на кухнята. Само едно ме притеснява - плоскостите ще устоят ли на парата и влагата от готвенето? Все ми се струва, че при снадките може да се надуят след време, въпреки лаковата обработка.
Сега видях, че темата е от 2012 :)
Сигурно клиента е дал отзиви.
Chefo77 - майстор
Не ми се е обаждала мадамата, а не би ми го спестила :)
Но няма и причина - първо ламинатът беше с обработен клик и второ - отпред му сложи стъкло, прозрачно.
mobilis - специалист
Chefo77 написа:
Не ми се е обаждала мадамата, а не би ми го спестила :)
Но няма и причина - първо ламинатът беше с обработен клик и второ - отпред му сложи стъкло, прозрачно.
Благодаря!
Стъклото - ясна работа!

пс. на мен не ми харесват решенията със стъкло, след като при едни приятели стъклото се пукна до газовия котлон. А уж темперирано, високотемпературно и прочие - изсипаха куп пари за него.
nanobanano - специалист
Може да не е било захванато правилно стъклото.
rento - помощник
nanobanano написа:
8 мм клас 31,но за стената едва ли ми трябва повече.15 лв квадрата.По принцип бях си го харесал за пода,но реших светлия да е на пода.
Ето пълните размери Изображение
Аз ще слагам ламинат в спалнята на стената зад леглото и се чудя кой от тези два да избера....

1 http://www.ftparket.com/product/38/dub- ... -promociya
2 http://www.ftparket.com/product/868/lam ... ineo-37844
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 19

Тема "Ламинат на стената с монтажна пяна???" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: