Най - вълнуващия въпрос зимно време.
Orion - специалист
Здравейте,
Някой би ли споделил качествен модел запалка за Burnit PM Comfort plus 25 kW?
Метална, керамична или кварцова е добрият избор... :-)

Поздрави и късмет!
Nikt - напреднал
Здравейте отдавна не бях писал.Искам да попитам за буферен съд на моята система заслужава ли си да инвестирам във такова нещо или да си остана със стаен термостат.Благодаря
Dzvera - напреднал
Да се похваля и аз , от днес горд собственик. На BurnIt comfort 13kw. Все още чета темата и съм на 25-а страница хахах но има време до новия сезон.
filmatoplo - майстор
Честито ,по спомен дадох съвет за камина Грейко ама всеки сам си решава .
Dzvera - напреднал
filmatoplo написа:
Честито ,по спомен дадох съвет за камина Грейко ама всеки сам си решава .
Аз съм благодарен за съвета, но грейкото ми идва доста над бюджета, а и дойде на още по прилична цена . :drinkers:
filmatoplo - майстор
:wink: Айде малко самоирония -и при мен се случва при избор на автомобил .
elmarr - специалист
Как да накарам помпата да се включи без да паля камината-Burnit comfort 25 plus.Искам от време на време да я накарам да повърти малко,за да не блокира.
tysonlkr - специалист
Вижте в ръководството на камината, записано е като тестване. Има тестване на шнека, вентилатора и на помпата. В момента нямам ръководството пред мен за да ти кажа кой точно параметър беше.
lebendi - специалист
Не знам за този контролер,но стария при рестартиране от бутона отзад включва помпата за около 10-15сек,ако не както е посочил колегата през менюто за тестове на компонентите със сигурност ще стане.
svetlin2 - напреднал
Колеги някой използва ли трипътен вентил за нашите камини

Тема "Настройки на пелетна камина BURNit PM Comfort plus 13 и 25 kW" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: