Ел. инструментите. Консумативи.
crez - майстор
nikolson написа:
Набързо претърсих инфо за производителя на Урал. "Завод имени Дзержинского" е почти фалирал и в производствената листа отсъстват резачките. Вероятно просто са продали марката и се произвеждат в Китай за някоя фирма.
Толкова си търсил и пак изръси фейк"фалирали"http://hot-tools.ru/uralmash можеш да разгледаш какво произвеждат(ТЕ не Китай) Там основното е военна продукция,(няма нужда от плейлисти) останалото е ширпотреба, вкл. багери и т.н.
Фитилчо - майстор
За 600 лева ще взема неразличима от нова Ms260 , която я предпочитам аз лично. :cool:
crez - майстор
Фитилчо написа:
За 600 лева ще взема неразличима от нова Ms260 , която я предпочитам аз лично. :cool:
:lol: :lol: :lol: :lol: произведен в Тайван,след първите 50 куб.м е за ремонт(лагери), а недай се боже сбъркаш нещо с маслото отиде цилиндър и бутало. Много са чуствителни,(особенно към маслото,вкл.и за мазенето на веригата) в горските стопанства работят с тях и доста се оплакват.
nikolson - майстор
crez написа:
nikolson написа:
Набързо претърсих инфо за производителя на Урал. "Завод имени Дзержинского" е почти фалирал и в производствената листа отсъстват резачките. Вероятно просто са продали марката и се произвеждат в Китай за някоя фирма.
Толкова си търсил и пак изръси фейк"фалирали"http://hot-tools.ru/uralmash можеш да разгледаш какво произвеждат(ТЕ не Китай) Там основното е военна продукция,(няма нужда от плейлисти) останалото е ширпотреба, вкл. багери и т.н.
Бързаш като пърле пред майка си. https://www.youtube.com/watch?v=NBMW8-cQd3s
Това, което си показал са търговци и се вижда от космоса, че е китайци.
crez - майстор
Е значи аз какво имам бормашина Бош синя серия произведена в Русия :? немско или руско :? :lol:
Димитър Димов - специалист
crez написа:
Е значи аз какво имам бормашина Бош синя серия произведена в Русия :? немско или руско :? :lol:
А сега си купи такава произведена у немско и ще разбереш сам недостатъците на евтиният труд.
crez - майстор
Димитър Димов написа:
А сега си купи такава произведена у немско и ще разбереш сам недостатъците на евтиният труд.[/quote]
Ми то такива вече няма няма,Китай,Тайван,Малайзия :lol: :lol: . След като от САЩ ми пратиха генератор на шампион пише Санта фе произведено в Китай :lol:
Бачо Кольо - напреднал
М..даааааа, като чета коментарите май ще е най добре да си взема нещо за 50-60 лв от накой тъмнозелен търговец, че и след три месеца да я хвърля да не ме е яд, щом за 600-650 лв. не може да се вземе нищо свястно!
:?
dragozow - майстор
Това с производството в Китай сме го говорили многократно. Големите фирми за машини отдавна имат фабрики там. Това не е задължително да е лошо.
Бачо Кольо - напреднал
Г-н Драгозов при цялото ми уважение към Вас очаках да дадете съвет за резачка до 600-650 лв, че няма как за цената на една верига да купя нещо читаво! :?

Тема "Тема за резачките и моторните триони" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: