Ел. инструментите. Консумативи.
Димитър Димов - специалист
Бачо Кольо написа:
Г-н Драгозов при цялото ми уважение към Вас очаках да дадете съвет за резачка до 600-650 лв, че няма как за цената на една верига да купя нещо читаво! :?
Защо мислиш че само хуск и щил са читави?За кубиците на които си се спрял и маккулоч и партнер имат сносни машини( около 40 кубика),а и защо точно се спря на тези два модела и за какво ще я ползваш (лични нужди или бизнес)?
dragozow - майстор
Бачо Кольо написа:
Г-н Драгозов при цялото ми уважение към Вас очаках да дадете съвет за резачка до 600-650 лв, че няма как за цената на една верига да купя нещо читаво! :?
Повечето марки имат хубави машини. Имай предвид, че избора на правилната машина също е много важен за това да си доволен впоследствие. Важно е да имаш наблизо сервиз и части, консумативи.. Ако питаш за резачка за 80 - 100 лв, там предимството е че е евтина, другото са недостатъци. Напоследък виждам и пипнати китайски резачки, но само отвън. Има чисто китайски марки резачки с приемливо качество, но не са евтини и рядко се срещат у нас.
Бачо Кольо - напреднал
Димитър Димов написа:
Бачо Кольо написа:
Г-н Драгозов при цялото ми уважение към Вас очаках да дадете съвет за резачка до 600-650 лв, че няма как за цената на една верига да купя нещо читаво! :?
Защо мислиш че само хуск и щил са читави?За кубиците на които си се спрял и маккулоч и партнер имат сносни машини( около 40 кубика),а и защо точно се спря на тези два модела и за какво ще я ползваш (лични нужди или бизнес)?
Ще я ползвам за градината, че има доста стари дървета и всяка година някое дава фира. Предстои и разрязване на една стара плевня 40 кв.м. да дърва за ракиения казан. Ползвам и по 5-6 кубика дърва за огрев на година.
Спрял съм се на тези модели щото в Пловдив има сервиз и на двата и съм се наслушал на философи по тези сервизи: "Ние сме специалисти-оправяме само маркова техника!" Питам ги аз: "Че каква техника мога да си взема от с.Марково? А това със специалистите, две ръчички Бог им даде да си ги наврат от..де! Ама нейсе!
Май клоня към тази оферта:
MS 251 + ПОДАРЪК 1 БР. ДОПЪЛНИТЕЛНА ВЕРИГА , 1 Л. МОТОРНО МАСЛО , 1 БР. ПИЛА, 1Л МАСЛО ЗА ВЕРИГА за 649 лв.,
ще уж щилките били по опростени и по-корави от хускварната! :?
Димитър Димов - специалист
Бачо Кольо написа:
Димитър Димов написа:
Бачо Кольо написа:
Г-н Драгозов при цялото ми уважение към Вас очаках да дадете съвет за резачка до 600-650 лв, че няма как за цената на една верига да купя нещо читаво! :?
Защо мислиш че само хуск и щил са читави?За кубиците на които си се спрял и маккулоч и партнер имат сносни машини( около 40 кубика),а и защо точно се спря на тези два модела и за какво ще я ползваш (лични нужди или бизнес)?
Ще я ползвам за градината, че има доста стари дървета и всяка година някое дава фира. Предстои и разрязване на една стара плевня 40 кв.м. да дърва за ракиения казан. Ползвам и по 5-6 кубика дърва за огрев на година.
Спрял съм се на тези модели щото в Пловдив има сервиз и на двата и съм се наслушал на философи по тези сервизи: "Ние сме специалисти-оправяме само маркова техника!" Питам ги аз: "Че каква техника мога да си взема от с.Марково? А това със специалистите, две ръчички Бог им даде да си ги наврат от..де! Ама нейсе!
Май клоня към тази оферта:
MS 251 + ПОДАРЪК 1 БР. ДОПЪЛНИТЕЛНА ВЕРИГА , 1 Л. МОТОРНО МАСЛО , 1 БР. ПИЛА, 1Л МАСЛО ЗА ВЕРИГА за 649 лв.,
ще уж щилките били по опростени и по-корави от хускварната! :?
Е сега вече dragozow може да ти даде съвет какво ще ти е полезно,още повече че имат магазин в Пловдив.Упражнението със старата плевня го правих миналата година. Приготви се да прежалиш една верига и много нерви,защото все от някъде ще изскочи някой скрит пирон,но все пак успех в начинанието.
dragozow - майстор
Ако държиш да купиш в Пловдив единия от дистрибуторите на Husqvarna ще ти направи добра оферта, има сервиз и части. Husqvarna и Stihl и аз продавам, но не съм в Пловдив. Ако те интересува драсни ЛС.
turbobiit - напреднал
Е кажете къде в Пловдив да отида и аз да си взема,че аз съм с плевня+ къща.Но държа дистрибутора да има и сервиз и да си поема и гаранцията,че Асеновградския уж дистрибутор дава само 1г. гаранция на хуска,щила си дава 2,но ми се стори малко супер майсторче.
iivanov - майстор
Бачо Кольо написа:
Димитър Димов написа:
ще уж щилките били по опростени и по-корави от хускварната! :?
Въпросната стига , която посочих , е много напред от щила , който си избрал . Картерът , който се явява и корпус е от магнезиева сплав . Това спомага за топлоотделянето , съответно машината ще понесе по-големи натоварвания . Хускварна и щил това го правят в професионалните си модели , за 1000 + лв .
Всъщност интересното , е че тази марка слагат такива картери и на по-малките си машини . Това е абсолютно без аналог .
Viali70 - специалист
За Shindaiwa ли става на въпрос..
iivanov - майстор
За Стига . Марка , която се внася от бившия вносител на хускварна . Интересни машини . Събирам информация все още .
Шиндайва също са интересни . Те нещо се обединиха с Ехо . Казват , че са машини за фенове .

Тема "Тема за резачките и моторните триони" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: