Ел. инструментите. Консумативи.
DMN - майстор
Ясно :) .
Все пак, една такава тема би била много полезна, ако в нея със снимков материал или други подробности се дават сравнения за изобличаване на разликите(не може да няма такива, поне на външен вид) между ментетата и оригиналите, но не знам колко такива бойни единици(потърпевши с желание и съответните възможности) участват във форума :) .
АБВ потребител - специалист
Chefo77 написа:
Обърни се към Ники (Kumay) - ще ти направи оферта, на която не можеш да устоиш :lol: :lol: :lol:

Това шега ли е, или Пича наистина предлага качествени машини Макита. :) Иначе от къде в Пловдив мога да намеря истински Макита???
nikolson - майстор
Не знам как да го кажа. Някой от вас идвало ли му е на ум да си търси невеста в бардак? И с машинките така.
Chefo77 - майстор
АБВ потребител написа:
Chefo77 написа:
Обърни се към Ники (Kumay) - ще ти направи оферта, на която не можеш да устоиш :lol: :lol: :lol:

Това шега ли е, или Пича наистина предлага качествени машини Макита. :) Иначе от къде в Пловдив мога да намеря истински Макита???
Последното нещо, което мога да направя, е да се пошегувам с името на Ники! Най-читавият търговец, който можеш да си представиш. Пич отвсякъде!
Фитилчо - майстор
На този Бош само като му видя кабела и ми става ясен :shock:
Чираче - майстор
АБВ потребител написа:
Chefo77 написа:
Обърни се към Ники (Kumay) - ще ти направи оферта, на която не можеш да устоиш :lol: :lol: :lol:

Това шега ли е, или Пича наистина предлага качествени машини Макита. :) Иначе от къде в Пловдив мога да намеря истински Макита???
Аз си купих малък ъглошлайф от тук: УЛ.ГЕОРГИ ГРУЕВ № 6
За момента съм доволен.
Chefo77 - майстор
Ами това е Томика бре, адаш. Ники нали работеше там :)
Чираче - майстор
Chefo77 написа:
Ами това е Томика бре, адаш. Ники нали работеше там :)
Нямам представа къде е работел Ники. С него живеем в едно село, но нямам никаква представа защо не ме харесва. Нямам спомен да сме имали някакъв конфликт.
Kumay - майстор
Чираче написа:
Chefo77 написа:
Ами това е Томика бре, адаш. Ники нали работеше там :)
Нямам представа къде е работел Ники. С него живеем в едно село, но нямам никаква представа защо не ме харесва. Нямам спомен да сме имали някакъв конфликт.
Не сме от едно село! От Пловдив съм - в Белащица имам приятели. Конфликт не сме имали - просто навремето се опита да ме вкараш в твоите филми с другите колеги от форума.

В Томика изкарах 18 години. Сега вече 2 години съм в Техномонтаж ЕООД/Асеновград
Чираче - майстор
Kumay написа:

Не сме от едно село! От Пловдив съм - в Белащица имам приятели. Конфликт не сме имали - просто навремето се опита да ме вкараш в твоите филми с другите колеги от форума.
Било е отдавна, и със сигурност не е било умишлено. Ако с нещо съм те обидил, извинявам се.

Тема "Ефтин Ъглошлаиф 2200w" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: