Чакаме вашите въпроси за банята, ваната и т..н.
monster18 - специалист
Здравейте колеги на вилата ми предстои строеж на баня със тоалетна сега завърших изкопните работи по мръсния канал и положих тръба ф110 като оставих да стърчи там където ще е тоалетната сега искам да ми кажете какво ще ми е нужно за да свържа сифон и сифона на мивката към канала а и вик тръба съм извадил от водопровода и съм я затапил и по тази част може да ми помогнете със вик инсталацията предстои ми отливане на основи и плоча и за това искам помощ и съвети от вас за тръбите !
Andri01 - майстор
Майстор / фирма/ разбиращ от ВИК работи. Не е за човек,който не е на "ти" с ВИК. :partyman:
monster18 - специалист
Аз си имам представа горе долу защото във вилата сам си вкарах водата вие ми кажете само какво точно ми е нужно фирми и така нататък не ми предлагайте ако съм искал такива нямаше да пиша тук !
KingLin - майстор
Колена 45 градуса и У-та по размер, преход от 50 към 110, ревизии, течен сапун за сглобяването, скоби за монтирането и нивел.
Сега ще се справиш ли?
monster18 - специалист
Колеги интересуваме какъв накрайник ми е необходим за да разклоня вик инсталацията във банята която тепърва ще започвам като предварително съм оставил извод от водопровода който ми е от черна пвц тръба надявам се че сте ми разбрали въпроса
preslav - майстор
Ако правилно съм ти разбрал въпроса, на мястото на тапата си слагаш главен спирателен кран с възможност за преход към полипропиленови тръби (или каквито там си решил да ползваш). Останалото е елементарно, да си прецениш къде искаш да е мивката, душа, бойлера, тоалетното казанче. Прдвиди си главния спирателен кран да е с изпускател и да е най-ниско в цялата инсталация - зимно време е често срещано явление тръбите във външните бани да замръзват.
Duke_BG - специалист
monster18 написа:
Колеги интересуваме какъв накрайник ми е необходим за да разклоня вик инсталацията във банята която тепърва ще започвам като предварително съм оставил извод от водопровода който ми е от черна пвц тръба надявам се че сте ми разбрали въпроса
хайде поясни за коя част от ВИК питаш за Водата Или за Канала ??

за водата са ти отговорили за канала : избираш си къде ще ти е подовия сифон и къде ще ти е мивката и си пускаш тръби Ф50
рашкета - специалист
Tuк ми мирише на връщащи канали и бог знае какво още по В-то. Човече, ти не можеш въпросите си да зададеш адекватно, а как смяташ да се справиш....не знам. Бог да ти е на помощ...

Тема "Строеж на тоалетна и баня" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: