• 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 562
Всичко за озеленяването от домашни цветя до дървета за градината
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Ах, с кого си мерехме разсада? Начи, мойто домати, сято на 11 април, по 2-3 в кофичка, вчера мислех в нивата да го местя, ама ме стпяха ени други работи. Но поне го разделих по ино в кофичка. Едната щайга беше с десетина см по-ниско от другата. А ся де. Иначе си изглежда кат нормално домати в кофичка на пазаря. Е, една идея по-фино. Сега си е на двора, дано утре не го обрули обещаната буря
preslav написа:
Трифоне, ти си на ход, нали ти споменах за бамята и ти показах къде е била миналата година - ха да видим сега дали си си научил урока или директно те пращам на поправителен без право на пищови.
Ееее, мноо грубо де, се едно съм в талибания. Тука имам право на адвокат, медицински преглед, един телефонен разговор и да мълча кат пукал.
Казвай за бамята! То и акацията оттърваами, ма и в Русе са интересуват. Колове, телове,.......
lpoik - специалист
Трифоне,по баклата много вашки едни черни убави, кажи с какво да ги лекувам. Ако знаеш де. :axe: :drinkers: :rock: :partyman: Нали и аз съм аджамия. :?
lpoik написа:
Трифоне,по баклата много вашки едни черни убави, кажи с какво да ги лекувам. Ако знаеш де. :axe: :drinkers: :rock: :partyman: Нали и аз съм аджамия. :?
Глей ся, аз като баш аджамия и с късмета на начинаещия, такваз напаст ни мой ма налази..
Иначе ми стана интересно, та докопах това, освен останалата част от библиотеката в гуглата.
Аресвам медиите с дамска насоченост. И в Бг Мама голям майтап пада.
lpoik - специалист
Трифон П.Трифонов написа:
lpoik написа:
Трифоне,по баклата много вашки едни черни убави, кажи с какво да ги лекувам. Ако знаеш де. :axe: :drinkers: :rock: :partyman: Нали и аз съм аджамия. :?
Глей ся, аз като баш аджамия и с късмета на начинаещия, такваз напаст ни мой ма налази..
Иначе ми стана интересно, та докопах това, освен останалата част от библиотеката в гуглата.
Аресвам медиите с дамска насоченост. И в Бг Мама голям майтап пада.
Теб не те е налазила а мен ме полази,та се чуда дали вашки да ям или бакла.Май, че требе да питам гуглата она е по умна от мене. :-D :drinkers: :partyman: :?
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Alert alert alert
У грацкия ми двор, на слънце съм опнала саксии и кофички... обаче нещо селективно ми пасе тагетиса. Почва го отгоре, дека трябва цвят да избие и системно си го изгризва до почти долу, стърчи само дебела къса клечка. Оставя следа , ципа между листцата слюдеста и лъскава като охлювена. И с очила нищо не виждам, мих, ги, къпах ги, няма ефект. Едно по едно ги яде. Засега не закача доматиту
EDI - майстор
Гол охлюв му викат на този звяр. :lol:
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
EDI написа:
Гол охлюв му викат на този звяр. :lol:
Моооже, но не мисля, щото се съм имала гол охлюв и не са му такива пораженията, пък и не се вижда охлювАт
preslav - майстор
lpoik написа:
Трифоне,по баклата много вашки едни черни убави, кажи с какво да ги лекувам. Ако знаеш де. :axe: :drinkers: :rock: :partyman: Нали и аз съм аджамия. :?
Ти въшките ли смяташ да лекуваш?
Шегувам се, ето една полезна статия за борбата с вредителите по баклата https://fermer.bg/%D0%B4%D0%B0-%D0%BE%D ... ip654.html
Като гледам баклата се реди като бамята т.е. самата тя си е кол и тел.
EDI - майстор
Голия охлюв яде вечер, денем е покрит дълбоко.Дъвче всичко ,каквото докопа.Жената еспец по голите, вечер като пуши, ходи по двора и ги лови в шише.Едно време продаваха СИПЕР и яко ги мореше, ма го спряха.
Е, може и друга гадина да е.Жената ловеше едни зелени гъсеници, дъвчеха всичко на дъга, листата приличаха на полумесеци. :lol:
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 562

Тема "Привет начинаещи градинари" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: