• 1
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
Всичко за озеленяването от домашни цветя до дървета за градината
bulhomes2 - майстор
Ще се справи. Няма косачка, дето ще и се опре 1 декар. Разликата в косачките е в бързината и удобството.
offvt - специалист
пон юни 11, 2018 3:51 pmiivanov написа:
Тази корда е доста твърда и бързо префасонира каналчетата , които я подвеждат , към двата барабана на шпулата . При бързото навиване , кордата тръгва на единия барабан и стават засечки . Аз отдавна спрях да ползвам предимството на тази глава и навивам ръчно .
Благодаря !
Коя от главите на Олео е най-подходяща за тази корда или от
друга марка?Кося трева където има камъни и коренища и
предпочитам да си взема нещо здраво и дуракоустойчиво.
Отдавна разбрах че евтиното ми излиза по-скъпо и искам
да взема глава здрава,а не да се разпада от първия удар
в камък.
iivanov - майстор
Тази глава я вземам заради здравия корпус и металното капаче . По принцип хвърлям 2 глави на сезон , обаче тази отказва да мре . Първата такава ми е .
offvt - специалист
И все пак каква да си взема за зелената корда на Олео?
iivanov - майстор
Предполагам някаква обикновена . Но пък първото което си заминава е бутона .
ПП Пробвай това . https://rezervni-4asti.com/stihl_spare_ ... 3_plus_130. С алуминиев бутон е .
kr1100 - майстор
на мен пък от 2008г само 1 бутон ми е умрял. На всички глави се протърква долната част на капачката с 2 та плоски щифта за закопчаване. Има набор макари с навита корда в кофата в бойна готовност.
yanko78 - специалист
Хуска ми дойде с глава Т25 мисля и е перфектна. Преди седмица косих с един щил от скъпите, с някаква чикиджийска глава, на която краищата на кордата се защипват в едни прорези, общо взето ме изтормози. В олео мак гледах някакви с метална основа на бутона и казват, че били много здрави. За кордите аз за себе си стигнах до извода, че най евтината (райдер 2.4 квадрат оранжева) 100 метра за 17,50 от железарията, ми върши най добра работа. Пробвах прищипани, усукани, кръгли и кви ли не за по 50-60 ст. метъра.
  • 1
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18

Тема "нови косачки и коси" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: