• 1
  • 2
Предимства, недостатъци, цени, материали, планове, пасивни къщи и т.н.
djendov - специалист
Благодаря, момчета..доста еднозначни отговори, значи няма място за съмнение. Йовката за 60-80 лв/кв.м. някой друг да си я купува.
djendov - специалист
ср юни 13, 2018 11:19 pmradius написа:
Юфката ли викаш :lol:
Не, не...точно за ЙОВка говоря...комшийката..
preslav - майстор
чет юни 14, 2018 8:27 amdjendov написа:
ср юни 13, 2018 11:19 pmradius написа:
Юфката ли викаш :lol:
Не, не...точно за ЙОВка говоря...комшийката..
Давай я насам - много са ми арни такива, ама и ти си намерил по кого да си мериш часовника - "жена и чужд мъж когато съм слушал, все съм сбъркал", така казваше "гъза", ама надали си го засякал.
djendov - специалист
чет юни 14, 2018 8:06 pmpreslav написа:
чет юни 14, 2018 8:27 amdjendov написа:
ср юни 13, 2018 11:19 pmradius написа:
Юфката ли викаш :lol:
Не, не...точно за ЙОВка говоря...комшийката..
Давай я насам - много са ми арни такива, ама и ти си намерил по кого да си мериш часовника - "жена и чужд мъж когато съм слушал, все съм сбъркал", така казваше "гъза", ама надали си го засякал.
Митю ли, че за дръг гъз не се сещам :-D :-D

В интерес на истината очаквах малко по-балансиран дебат, ама май няма нито един доволен от тоя щампован бетон....който и да питам, все за провали ми говорят.
Иначе аквапарка целия бил така, ама от де време за аквапарк..
preslav - майстор
чет юни 14, 2018 8:13 pmdjendov написа:
чет юни 14, 2018 8:06 pmpreslav написа:
чет юни 14, 2018 8:27 amdjendov написа:


Не, не...точно за ЙОВка говоря...комшийката..
Давай я насам - много са ми арни такива, ама и ти си намерил по кого да си мериш часовника - "жена и чужд мъж когато съм слушал, все съм сбъркал", така казваше "гъза", ама надали си го засякал.
Митю ли, че за дръг гъз не се сещам :-D :-D

В интерес на истината очаквах малко по-балансиран дебат, ама май няма нито един доволен от тоя щампован бетон....който и да питам, все за провали ми говорят.
Иначе аквапарка целия бил така, ама от де време за аквапарк..
И аз доста се замислих, ама не е цитат от Митя, имаше и друг гъзар, май Георги му викаха, ама не Грудев. Няма значение, всичко зависи от това кой ще си остави ръцете - в Бургас мога да ти покажа щампован бетон на поне 5-6 години, който не е мръднал, ама визията му не ме кефи - предпочитам https://www.youtube.com/watch?v=vphbUKkKI3g
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
В България не съм виждала добре направен щампован бетон. Докато в другия свят си е като в рекламата - красив и вечен
chapara - майстор
пет юни 15, 2018 6:07 amn_a написа:
В България не съм ...... Докато в другия свят си е като в рекламата - красив и вечен
Кой е тоя другия свят :? Там където няма сняг, лед и химикали :?
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Е, предполагам, че използват съобразени материали
  • 1
  • 2

Тема "Щампован бетон или замазка с гранитогрес на тераса?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: