• 1
  • 2
Чакаме вашите въпроси за банята, ваната и т..н.
gogyto - специалист
Колеги, намерих в интернет снимки на готови бани и ми харесаха плочките, но не мога да определя модел и производител. Ако някой разпознае нещо да помага.

Изображение
nikolson - майстор
Обичам такива задачки-закачки. :lol: Да започнем с https://www.kai.bg/bg/fayans/aroa/
gogyto - специалист
Да, съвсем близо е. Възможно е и да са тези. Други предложения :) :lol:

Търся нещо близо до серията "Рома" тъй-като вече не я произвеждат и не мога да намеря нищо от нея

Изображение
jekasus - майстор
gogyto написа:
Други предложения
Май ти харесва дизайна на банята, а не плочки. :-D
gogyto - специалист
Да, възможно е и да е до дизайна, но и до плочките като цвят, шарка... а времето ми се скъсява до петък трябва да съм избрал :)
marian1 - майстор
Е какъв дизайн? Това е баня пригодена за хора в неравностойно положение... виж подпорите и мивката....
gogyto - специалист
https://www.youtube.com/watch?v=crDisRRcGPo

И това е ок, но никъде не пише серията.
i486 - специалист
пон юни 25, 2018 8:58 pmgogyto написа:
Да, възможно е и да е до дизайна, но и до плочките като цвят, шарка... а времето ми се скъсява до петък трябва да съм избрал :)
Имай предвид, че цветовете на снимка не са съвсем като на живо. Там където видя примерната баня нямаше ли реклама и на плочките? Тръбата до душа на стената не е ясно дали е да си закачиш кърпа или да се повдига някой болен. Наблегнали са на метални парапети - може някой да помпи пред мивката сутрин.
radius - майстор
ср юни 27, 2018 1:01 ami486 написа:
Наблегнали са на метални парапети - може някой да помпи пред мивката сутрин.
Ти като не се сещаш, по-горе го написаха.
Да помпел някой :evil:
i486 - специалист
Ти въображение нямаш ли? Или познаваш кой живее точно в сниманата баня и се засягаш лично.
  • 1
  • 2

Тема "Модел на плочки" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: