• 1
  • 76
  • 77
  • 78
  • 79
  • 80
  • 101
Нека намерим най-тънките цени.
klintan - специалист
Аз пък си поръчах три батерии от КОМПЕРНАС ГЕРМАНИЯ на 24.06.2018 и на 02.07.2018 куриера ми ги достави у дома.Платих само батериите куриера е безплатно.
Последна промяна от klintan на ср юли 04, 2018 10:39 pm, променено общо 1 път.
jekasus - майстор
Аз пък наскоро купих един сифон за кухненска мивка от БГ сайт за 12лв и с транспорта ми дойде на 16лв. :-D
ddenkov - специалист
Нокой да е пробвал да използва диск за метал на настолния циркуляр?
Какво ползвате за прецизно рязане на метални профили, пластмаса или алуминий?

Има ли зарядно за голямата батерия от 4 Ah?
Virtex - майстор
Зарядното е същото като за 2Ah, просто ще зарежда по-бавно.

Диск за метал на настолния циркуляр при такава конфигурация надали има, но някои друг да каже. Иначе има специални дискове, но те са с по-ниски обороти.
cholev - майстор
Зареждам със зарядното за 2Ач става за над час и половина (от скоро го имам веднъж съм зареждал). То е А1 65вата 2.4А. В ръководството за батерията оригинала за зареждане е А2 с по голям ток на зареждане и време за зареждане 80мин/ 85вата 3.5А. Това зарпдно е и за 3Ач батерията (време зареждане 60мин)
Алуминий и пластмаса точно с герунга. Метал с сабления трион, предварително очертани линиите на среза. Правих врата скоро метални профили и добре стана, но трябва да се внимава. С новия шлайф 12в 76мм диск би трябвало също да се получи точно.
jekasus - майстор
10 торби за прахасмуча за 15 лв е прекалено добра цена.
Ще си взема, таман за една година ги ползвам.
daniel.zhelyazkov - напреднал
Някой използвал ли е видеорегистратора, който пускат в понеделник?
Ако имате наблюдение върху друг модел, може да препоръчате.
Virtex - майстор
чет юли 05, 2018 9:19 pmjekasus написа:
10 торби за прахасмуча за 15 лв е прекалено добра цена.
Ще си взема, таман за една година ги ползвам.
Торбите стават ли за по-старите модели, тези които бяха по 90-100лв ? Че гледам тази е по-скъпа за "мокро и сухо", та може и да са различни.
jekasus - майстор
пет юли 06, 2018 10:10 amVirtex написа:
Торбите стават ли за по-старите модели, тези които бяха по 90-100лв ? Че гледам тази е по-скъпа за "мокро и сухо", та може и да са различни.
За по-стария модел 30литра трябва да е без проблеми.
Виждам промяна спрямо стария - регулатор на мощност, стандартната "домашна" четка сменена с две строителни.
Прикачен файл:
P30.jpg
По-малкия модел 1400W, който няма автоматично включване на инструменти, също трябва да стане, просто няма да се пълни на 100%.
Прикачен файл:
p20.JPG
p20.JPG (57.64 KиБ) Видяна 1932 пъти
Прикачен файл:
P201.JPG
P201.JPG (13.81 KиБ) Видяна 1932 пъти
В момента ползвам и за двете прахосмучи торби 25литра на Спарки, които купувам 5 броя за 16 лв от Брюколажа.
Така че цената устройва напълно, че даже се замислям да взема два комплекта.
Virtex - майстор
пет юли 06, 2018 5:10 pmjekasus написа:
По-малкия модел 1400W, който няма автоматично включване на инструменти, също трябва да стане, просто няма да се пълни на 100%.
Да, точно за тази става дума, благодаря. Ще взема, защото си се ползват.
  • 1
  • 76
  • 77
  • 78
  • 79
  • 80
  • 101

Тема "Промоция в Lidl на инструменти, уреди и техника - 5" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: