• 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Всичко свързано с тоците ми е слабост, опитайте се да ме затрудните.
Andri01 - майстор
Щепселите на машините,както и самите ,май са все още в нечие въображение :)
:partyman:
Trakehner1 - специалист
Не валентино, wireless са. Вие сте откачени. Ще извикам друг ел. техник да я свърже и ще му купя каквото трябва. Оставям ви да ръфате темата и да си мерите, знаете какво.
valentino76bs - майстор
вт юли 10, 2018 4:23 pmTrakehner1 написа:
Не валентино, wireless са. Вие сте откачени. Ще извикам друг ел. техник да я свърже и ще му купя каквото трябва. Оставям ви да ръфате темата и да си мерите, знаете какво.

Чакай,чакай...,че сме откачени тъпани такива сме,ноооо ти не бъди като нас :)
Сега я дай отначало и по мъжката за да не остане незавършена тая тема ,че и на мен както и на други колеги ни е интересно.
Имаш вина ,че не каза каква е тая постановка можеше някакви снимки или поне малко по подробни обяснения трябват щото това което даде в началото подведе много нещата.
Ние не знаем какво е в твоята глава още повече ,че в крайна сметка въобще може да не се направи така както ти си го мислиш и доста от колегите тука имат голям опит с машини, задвижвания и т.н. .Понякога нещо малко подхвърлено ей така реализира една огромна идея.
Така,че не се дърпай като магаре ами по спокойната и резултата ще е налице.

Така ,че целия съм в слух :) и не само аз!
Може първо снимки на масата,двете машини и идеята като цяло това основно...все от някъде трябва да се почне нали...
valentino76bs - майстор
Тц Тц Тц...гледай ти каква била работата толкова ли бе трудно да обясниш!

https://www.youtube.com/watch?v=ZGTIxb5esAQ

ПРИДЪРЖАЙ СЕ КЪМ МНЕНИЕТО НА ХИДРАЗИН.И сам можеш да го направиш! "Гъбата" (аварииния стоп) ще му сложиш.
sts - специалист
valentino76bs е прав че във форума задаващите въпроси дават оскъдна информация а искат правилно решение.
За решаването на техническа задача се изготвя техническо задание.В него се описва последователноста от действия които трябва да извършва /машина,съоражение или др./ и какъв е очаквания краен резултат.Събира се и информация от различни източници по въпроса ако има.
Съставянето на техническото задание е най трудната част от преварителната подготовка.
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9

Тема "Монофазен контактор - въпросче" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: