Най - вълнуващия въпрос зимно време.
Sabonis - специалист
вт юли 10, 2018 10:33 pmfilmatoplo написа:
:? :wink: Абе тия с тоз вай-фай мониторинг ша на видът по дребни гащи как сме в къщи :lol:
кво ти пука
andy_forresite - майстор
вт юли 10, 2018 9:42 pmMicho@85 написа:
... Отоплявам 3 етажа по около 100 кв каменна зидария (дебелина 60см) пвц дограма радиатори с Термо глави стаен термостат. Разход миналия сезон 6 тона.
RB30. Демек 30 киловатовата.
filmatoplo - майстор
Кой каза 50ка -имам втора ръка :wink:
Micho@85 - специалист
ср юли 11, 2018 7:36 pmfilmatoplo написа:
Кой каза 50ка -имам втора ръка :wink:
Пипния малко да стане 30ка и давай насам :)
markoscbr - специалист
Мише,как ги постигаш тези резултати 3 етажа по 100кв с 6тон.пелети кажи на съфорумците на всеки би било мечта.
Аз с външна изолация 8см стериопор с аломиниева дограма отоплявам130кв купих 5т сл.люспа и изгрих 4,700кг като близо месец съм бил на дърва .Колко време гори котлето ти за24ч #-o
Micho@85 - специалист
Със стаен термостат съм. До сега съм горил само дървесни пелети(с изключение на един тон фъстъчено които са вкл в 6 те тона). Какво съм правил по котела съм описал в темата въпрос за котел симе (да използвам случая да благодаря на всички които ми помагаха). А поддържана темп 21.5-23гр събота и неделя 23гр. В най-студеното разход 45 кг. Котела се вкл септември и до когато е късмет.
filmatoplo - майстор
:wink: В къщи палим камината под 23 градуса :yawinkle: кожите ли ни са тънки :? Относно горелката втора ръка -на някой ще му свърши чудесна работа :) .6 тона за 3 по 100 квадрата не е лошо с тази комбинация ,300 кг на етаж за месец почти фантастично .
Micho@85 - специалист
Е да де но при цена в момента по 350+ пак и не се знае каква зима идва. Та на темата да търся 30ка (защото се бях засилил за 20ка)
За да съм абсолютно точен 6тона и 360кг :)
Триста квадрата къща на един етаж са топли по трудно от триста на три етажа.
От там нататъка колко още фактори имааааааа..........
Ко сти си ги засмятали толкос,та ги и сравнявате? Мене ма боли за моя топъл дирник, на Филма му завиждам, а на някои съчувствам.
markoscbr - специалист
Мише ,вие стоите на студено бе проятел,а може и да обичате да сте по на хладничко аааааааа от там идва икономията ок разбрах :partyman:

Тема "Пелетни горелки GREYKO BMG и RB" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: