• 1
  • 2
Най - вълнуващия въпрос зимно време.
Lazy_666 - специалист
Планирам покупката на отоплително фолио от Алибаба. Нещо такова.
http://dodomi.info/wp-content/uploads/2 ... ate-0.jpg

За жалост, 50кв.м. ще ми струва 260$ а доставката ще е 400$. Очаквам в момента цена за доставка на 100 и 200 кв.м., но предполагам няма да е много по-голяма. Трябва да включим и 20-30% мито.

В момента в България най-ниската цена на която съм успял да го намеря е 25лв/кв.м., което е доста над цените които ми обадиха братята китайци дори за 50кв.м., така че определено си има смисъл за по-големи обеми.

Аз ще поема всички разходи то тук. После ще ги разпратя чрез Еконт.

Ако има желаещи, моля заявете количеството което Ви интересува. Преди покупката ще публикувам крайната цена, защото тя ще зависи от количестовото желаещи.
a_stoev - майстор
Потърси и български спедитор да ти организира доставката. Литкат те с цената на транспорта.
nikolson - майстор
Аз пък, без да ровя, намерих https://www.aliexpress.com/store/produc ... autifyAB=0
Ако се разтърси човек...
На тос "китаец", дето уш ши са опитва да на стопли, тряба му са загрей вратъ.
....с транспорта ши на литкат те! Ай си...р!
Lazy_666 - специалист
Малеее... добре че бяхте Вие, да проверя какво сме си писали с жълтите братя...

То вярно, че човек се учи докато е прост, ама аз май ще трябва да се уча и много след това.

Оказа се, че доставката е 180$ а сумарно излиза 446$ за 50 квадрата (100x0.5), което си е доста по-прилично.

Като загледах това в алиекспрес... изглежда по-приемливо. Може и него да взема (нямаше го преди няколко месеца, когато търсих... Май...).


П.С. Това не променя факта, че ще поръчвам, и ако някой иска да се включи, ще поръчам и за него.
a_stoev - майстор
446$?!? то това да не е 2 тона? контейнер 20т стига до 5к $ Спедиторите си правят групажи и си плащаш своя дял.
Lazy_666 - специалист
446$ е цената на фолиото и доставката. Самата доставка е 180$.
пет авг 10, 2018 9:50 amLazy_666 написа:
446$ е цената на фолиото и доставката. Самата доставка е 180$.
Ма ади няма нужда.
Подовото го турих преди 25 години. Наиграх са. Има ли балъци ощи?
Пък и парити бяа народни.
То тогава народа Народ беши, се ощи, пък сега един такъв... освирепял......за пари.
Lazy_666 - специалист
Ще споделиш ли малко повече информация? В какъв смисъл си се наиграл?
шоп - майстор
@Lazy_666,
ако ще се отопляваш на нощна ел.енергия сметката излиза.
Обаче ако използваш и дневна сметката ще е солена. Може би в този случай климатици е по-добре.

Всичко зависи от това каква партида за ток имаш и колко ще е акумулиращата енергия на плочи, замазки, тухли...
  • 1
  • 2

Тема "Електрическо подово отопление. Желаещи?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: