• 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Всичко за компютрите, компютърните мрежи.
gogyto - специалист
Мерси.
20лв е комплекта касетки, по 5лв на цвят :)
Chefo77 - майстор
Супер е!
Честито!
5 лева, за колко страници?
gogyto - специалист
550 стр./ 5%
Ама ще я видим тази работа :)

https://www.youtube.com/watch?v=IUO7_slhCFY
ig_ivanov - специалист
пон юли 30, 2018 10:36 pmgogyto написа:
550 стр./ 5%
Ама ще я видим тази работа :)
Имай предвид, че разликата между съвместимия и оригиналния консуматив при Brother не е само в цената.
При съвместимия консуматив я няма добавката, която пречи на главата да засъхва когато принтера не се ползва.
gogyto - специалист
пет авг 03, 2018 10:17 amig_ivanov написа:
пон юли 30, 2018 10:36 pmgogyto написа:
550 стр./ 5%
Ама ще я видим тази работа :)
Имай предвид, че разликата между съвместимия и оригиналния консуматив при Brother не е само в цената.
При съвместимия консуматив я няма добавката, която пречи на главата да засъхва когато принтера не се ползва.
По никакъв начин и не очаквам заместителя да е по-качествен от оригинала.
На стария принтер успях да сменя касетките към 5-6 пъти, толкова да изкара пак ще е ок.
Chefo77 - майстор
пет авг 03, 2018 10:17 amig_ivanov написа:
пон юли 30, 2018 10:36 pmgogyto написа:
550 стр./ 5%
Ама ще я видим тази работа :)
Имай предвид, че разликата между съвместимия и оригиналния консуматив при Brother не е само в цената.
При съвместимия консуматив я няма добавката, която пречи на главата да засъхва когато принтера не се ползва.
Това важИ ли и за консумативите, продавани от марката - оригиналните, не съвместимите?
ig_ivanov - специалист
пет авг 03, 2018 9:57 pmChefo77 написа:
Това важИ ли и за консумативите, продавани от марката - оригиналните, не съвместимите?
Оригиналните консумативи си имат всичко.
kozl - майстор
Да повдигна темата.
Моят HP Deskjet 5520 отказа миналата седмица. Както печаташе и започна да трака като картечница. След към 10 сек.спира и извежда надпис за блокирала хартия. Рестартирах го няколко пъти с прекъсване на мрежовото напрежение и все същото. Като гледам кога съм писал в темата принтера е на повече от 4 г. А колко листа е подметнал нямам спомени и статистика.
Носих го в близкия сервиз, оказа се че там се грижат само за гаранционни принтери от този клас и ги подменят с нови. Стари не ремонтират. Все пак пробвах в друг сервиз и след като платих 25 лв. за диагностика получих отговор след 2 дни, че има износени части, а сервиза не разполага с такива резервни и да си го взимам неремонтиран.

Взех го и купих нов Brother MFC-T920DW. Интересното при този принтер, скенер и копир e, че има ADF (автоматично подаване на хартията при сканиране), което ще ми улесни сканирането. Други наблюдения все още нямам. Важното е да ми покрива нуждите.

Относно стария HP - разкостих го. Износени части не намерих. Даже имам съмнение, че не е отварян, защото има скрита рапидка под надписа му, а той си беше като неразлепван. Според мен или нещо в платката за управление или някакъв датчик не е давал контакт, защото механизма като изнесе почистващата шейна под главите, трябва да се задейства ел.двигателя на транспорта на печатащите глави, а те не помръдват, за да освободят превключващия лост на предавките от предния механизъм от шейната към движение на хартията и зъбно колело превърта в крайно положение на рейката на шейната за почистване.

Те така със сервизите. И после оти направи сам :? Ма HP-то нема късмет и стана на смет :-D
vlax - майстор
Твоя човек е MamaMy.Изчакай да пише.Ако не види темата,пиши му на ЛС.
:partyman:
Chefo77 - майстор
Kozl, пробвай следното - вкарай си пръстите и хубаво натъркай гумените ролки, които вземат хартията от контейнера. Може и с тампон със спирт да го направиш. Моят миналия месец не искаше да взема хартия, след такова "почистване" си тръгна безпроблемно. Между другото, от Брадъра съм очарован :wink:
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9

Тема "Препоръчайте мастилено-струен принтер 3 в 1" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: