Всичко за дърводелството
KingLin - майстор
Ясно, благодаря. Тук го намирам за 170 с 3 години гаранция. Някак си по-спокоен ще се чувствам, че от амазон гаранциите малко занимавка пада.
cvetomir_77 - специалист
вт сеп 04, 2018 11:34 amKingLin написа:
Ясно, благодаря. Тук го намирам за 170 с 3 години гаранция. Някак си по-спокоен ще се чувствам, че от амазон гаранциите малко занимавка пада.
Ами аз понеже живея в Германия от известно време.
Lisko - майстор
съб сеп 01, 2018 11:49 amcvetomir_77 написа:

DWE6423

Направо се заинтригувах!
Lisko - майстор
Сигурно е писано и преди за нож за зеге с шкурка. Аз лично го намирам за много удобно приспособление, особено за финни напасвания. Вчера го ползвах и в комбинация с "немската масичка"

Прикачен файл

Sandpaper-jigsaw01.jpg

Прикачен файл

Sandpaper-jigsaw03.jpg

Прикачен файл

Sandpaper-jigsaw02.jpg

Прикачен файл

IMG_1266.jpg

Прикачен файл

IMG_1265.jpg
KingLin - майстор
Някакви отзиви за евтините фрезери от алиекспрес имате ли? Заглеждам се по едни за 45 градусова сглобка ЦЪК и за чеп и длаб сглобка ЦЪК. Ако не стават къде има читави да видя дали са ми по джоба?
EDI - майстор
Читави в Ибей, марка Йонико.Тези вероятно също ще ти вършат работа.Нищо не пречи да си поръчаш от Али, ако не ти харесат, вземай Йонико.Това за 12,7 мм.
Lisko - майстор
чет сеп 06, 2018 11:22 amKingLin написа:
Някакви отзиви за евтините фрезери от алиекспрес имате ли? Заглеждам се по едни за 45 градусова сглобка ЦЪК и за чеп и длаб сглобка ЦЪК. Ако не стават къде има читави да видя дали са ми по джоба?
Моите отзиви са изцяло положителни. Имам комплект с 15 и поединично съм купил някъде 6 броя още. Повечето са ми 1/2" и 2-3 броя са 1/4". Но не ги ползвам много натоварено и не мога да бъда критерий. Някой ако сподели критични наблюдения, ще е полезно.
KingLin - майстор
Преди малко ги поръчах - горните два модела, както и Т-образен и лястовича опашка, а също и едни корони за многопрофилна употреба ЦЪК.
Попаднах и на едни бързи клеми тип лустер ЦЪК
Фрезерите и аз няма да ги ползвам професионална употреба просто обичам да имам опции и да не се налага да искам инструмент от комшията :) Благодаря за отзивите.
cvetomir_77 - специалист
И аз съм за Йонико! Имам няколко различни камплекта от тях и съм много доволен.
bulhomes2 - майстор
Имам от тия 45 градусовите и от двата размера. Говорили сме го някъде преди. За къси сглобки до десетина см стават. Както и а по-дълги, но от масив. Правих специални усталъци, тип шейни, и пак дълги сглобки от ламинат получават разминавания. Масива ще го шкурнеш и няма да личи, но ламината няма как...

Тема "Кой какви дърводелски хубавини смята да си закупува/направи?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: