• 1
  • 2
Заваряване, ковачеството, студената обработка, тенекеджийството и др.
Shift - специалист
Здравейте!
Баща ми дълго време си събира всякакви инструменти и тъй като е на години вече дойде момента да ми сдаде някои от тях. Нещо ще ми влезе в употреба, но колекцията му от плашки и метчици /вкл.нестандартни, както той се изрази/ нямам какво да ги правя, със сигурност няма да ми потрябват никога. Та въпроса ми е-има ли смисъл да ги пускам "ан блок" в ОЛХ-а, има ли пазар за тия неща. Ето за това става въпрос:

Изображение

Изображение

Изображение

http://prikachi.com/images.php?images/848/9398848w.jpg
http://prikachi.com/images.php?images/849/9398849H.jpg
http://prikachi.com/images.php?images/850/9398850B.jpg
DundyTheCroc - майстор
Аз бих ги намазал хубаво с грес и бих ги прибрал. Истинските инструменти вече станаха рядкост...
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
:-D :lol: Въпросът ти няма смисъл
Ако искаш да ги продадеш, ги пускаш къде ли не, ако не искаш да ги продадеш не ги пускаш и в OLX
Ан блок е по-разумно, от на парче
Shift - специалист
О, определено искам да ги продам. Засилвам ги така в ОЛХ всички накуп, не мога да описвам на всеки един характеристиките.
vlax - майстор
Добре прави колегата,че първо ги обявява тук,понякога някои хубави работи в OLX се пропускат.
Може някой колега да ги вземе.Изчакай 1-2 дни в форума и тогава ги засилвай, не всички колеги влизат всеки ден.
пет сеп 07, 2018 2:09 pmShift написа:
...със сигурност няма да ми потрябват никога.
Никога не казвай НИКОГА
DundyTheCroc - майстор
Ако ще ги пускаш, по-добре тук, има хора, които биха ги оценили. Да напишеш кое какво е не е повече от 5 минути работа, но пък може да ти донесе по-голяма печалба ;)
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
пет сеп 07, 2018 2:26 pmShift написа:
О, определено искам да ги продам. Засилвам ги така в ОЛХ всички накуп, не мога да описвам на всеки един характеристиките.
Демек ги продаваш на кило? :-D
Без описване на характеристики нема да минеш
Ама като ги продаваш на парче, за всяко ще ходиш до Еконт... И ще ти артисат по-обикновените
Shift - специалист
Да,на кило. Слагам такава цена, че освен че нестандартните ще бъдат евтини, другите ще са бонус. Сега ги броих - 27 метчика и 21 плашки. За какво са му били толкова едно време, като има и неразпечатвани не знам. :? Ама тогава нямаше толкова магазини и човек се запасяваше.
DundyTheCroc - майстор
Аз ще ти кажа за какво са му били, понеже ако сега решиш да си вземеш такива качествени, просто няма :)
lov - майстор
Аз от снимките не виждам кой знае колко нестандартни размери. Да не говорим че като количество не са нещо много. Отделно нестандартните най трудно се продават защото рядко се ползват. Рядко някой купува такива само дето се казва да има. Трябва да е много изкушаваща цена някой да се навие за целия лот. Като ти дотрябва купуваш и не мислиш за цената. И точно така се получават тези колекции с редки и нестандартни размери.
Метчиците някъде са комплект първи и втори така че не се радвай на бройката. Разкомплектоваш ли ги не струват нищо по отделно. :)
  • 1
  • 2

Тема "Метчици и плашки-какво да ги правя?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: