• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 310
Нека намерим най-тънките цени.
KingLin - майстор
Като каза вино та да питам - преди време бяха пуснали едно розе. Етикета беше някаква шарения - все едно падащи цветя. Страшно ми хареса. Беше много пивко ама пуста глава като ме омая и не погледнах етикета а жената хвърлила скоропостижно бутилката. Някой да му светва лампа по този въпрос?
EDI - майстор
VERANO AZUR, има подобен етикет.
пишман_майстор - майстор
https://www.lidl.de/de/sonderverkaeufe/ ... gn=mydealz
Гледам пропуснали са за Есен :
И веригата Алди-Норд също пуска на моменти добри цени .
Предполагам някои търговци ще "залеят" и родните ни продавалници със стоки/машини Парксайд закупени от такива места :) .
batVenci - специалист
Нормално, щом лидл.бг спи, черната борса да разцъфти...
jekasus - майстор
Така -
Рендето - не са пестили материали.
Чанта за винтоверт вървеше заедно със чантата за чук, пак много добре са направени.
Днес съм минус 25лв :-D
angel_ov - специалист
И аз ги отнесох трите, чанти и колан! След дъжд качулка, ама знае ли се.
kvd74 - специалист
Привет,
миналата седмици имаше от средния размер / 125мм. диск / флексове на Парксайт, много симпатични ми се сториха и доста компактни с това тънко тяло. Иначе беше с рег. на обороти и безключово боравене по предпазителя, и май затягането на диска беше така. Това за 59лв., мисля е добро предложение?
jekasus - майстор
пон сеп 10, 2018 2:16 pmkvd74 написа:
Привет,
миналата седмици имаше от средния размер / 125мм. диск / флексове на Парксайт, много симпатични ми се сториха и доста компактни с това тънко тяло. Иначе беше с рег. на обороти и безключово боравене по предпазителя, и май затягането на диска беше така. Това за 59лв., мисля е добро предложение?
Някой има лично недоволство -
viewtopic.php?f=57&t=59294&start=990
Ама, ако пазиш-не натоварваш инструмента, ще върши работа.
Аз така "убих" една бюджетна макита, ама пак си я харесвам след ремонта и не я мъча повече :-D
КИМИ - специалист
пон сеп 10, 2018 9:50 pmjekasus написа:
Ама, ако пазиш-не натоварваш инструмента, ще върши работа.
Освен ако е Райдер -ДрЪт Вейдър,
там с пазене не става а с не включване в контакта,
защото силата му отива в "Планетата на Смрта" след третото пускане.
wanderer - специалист
нямам идея дали са пускани преди във веригата чугунените тигани, ако някой има впечатления да каже. става въпрос на за грил варианта.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 310

Тема "Промоция в Lidl на инструменти, уреди и техника - 6" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: