Всичко за дърводелството
la_bamz - специалист
Тази година, не можах да стигна до дърводелският събор, но си поръчах някой неща от Вальо :
Прикачен файл:
2.jpg
2.jpg (110.11 KиБ) Видяна 1709 пъти
Прикачен файл:
1.jpg
cekop - специалист
Здравейте, токущо си купих рулетка от практикер interna, която е с права лента, не като стандартните дъгообразни. Много хора търсят такива за направа на линеали на циркуляри и подобни. 3 метра е 5 лв. Извинявам се ако е дискутирано.
Прикачен файл:
DSC_0977.JPG
mavryt4o - майстор
ср сеп 12, 2018 6:22 pmcekop написа:
Здравейте, токущо си купих рулетка от практикер interna, която е с права лента, не като стандартните дъгообразни. Много хора търсят такива за направа на линеали на циркуляри и подобни. 3 метра е 5 лв. Извинявам се ако е дискутирано.DSC_0977.JPG
полезна информация
kendal - специалист
ср сеп 12, 2018 9:34 pmmavryt4o написа:
ср сеп 12, 2018 6:22 pmcekop написа:
Здравейте, токущо си купих рулетка от практикер interna, която е с права лента, не като стандартните дъгообразни. Много хора търсят такива за направа на линеали на циркуляри и подобни. 3 метра е 5 лв. Извинявам се ако е дискутирано.DSC_0977.JPG
полезна информация
+1 :prayer:
mavryt4o - майстор
пет сеп 14, 2018 4:44 pmkendal написа:
ср сеп 12, 2018 9:34 pmmavryt4o написа:
ср сеп 12, 2018 6:22 pmcekop написа:
Здравейте, токущо си купих рулетка от практикер interna, която е с права лента, не като стандартните дъгообразни. Много хора търсят такива за направа на линеали на циркуляри и подобни. 3 метра е 5 лв. Извинявам се ако е дискутирано.DSC_0977.JPG
полезна информация
+1 :prayer:
Аз бях си взимал от джъмбо плоска еднометрова 1лв.но лентичката е по-тънка .Унищожих 2-3 но ги спряха нещо.
mavryt4o - майстор
Скалъпих нещо за бързо за проба.Върши работа но ми е къса шината 63см.Като си сдобия с по-дълга ще направя и преден държач на шината.

Прикачен файл

2018-09-27 20.32.06.png

Прикачен файл

20180927_102214.jpg
themask - специалист
Идеалка! Уелкъм ту дъ клъб :partyman:
EDI - майстор
Е, какво и е малко на 63 см шина, вековни дървета рядко изпадат. :lol:
mavryt4o - майстор
пет сеп 28, 2018 8:48 amEDI написа:
Е, какво и е малко на 63 см шина, вековни дървета рядко изпадат. :lol:
Сега са 55см чисти до върха.С монтиран и преден държач отиваме на 48 макс.Незнам какво е вековното но 55 годишен орех рязах 65 см диаметър.Ако бяха по-тънки аз си ги оправях с банцига.
themask - специалист
1. Не ползваш цялата й дължина и 2. На мен вече и 70см ми малеят :lol:

Тема "Кой какви дърводелски хубавини смята да си закупува/направи?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: