• 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 310
Нека намерим най-тънките цени.
stefanjor - специалист
От четвъртък пускат напречните греди за кола.
Някой може ли да даде отзиви- монтаж, здравина, шумни ли са много и др.
Тези ги пишат, че са италиански. Същите ли са, като тези пускани преди?
Някой имал ли е проблем с гаранционното обслужване? Миналия месец върнах акумулаторен мултишлайф за ремонт, тъй като изгоря и ми казаха, че срока за ремонт е 30 дни, които отдавна минаха и все още нищо. Питах 2 пъти касиерките, не им се занимаваше особено и ми казаха да пусна запитване в сайта на Lidl, в момента чакам отговор...
cholev - майстор
пон окт 01, 2018 12:12 pmradi96 написа:
Някой имал ли е проблем с гаранционното обслужване? Миналия месец върнах акумулаторен мултишлайф за ремонт, тъй като изгоря и ми казаха, че срока за ремонт е 30 дни, които отдавна минаха и все още нищо. Питах 2 пъти касиерките, не им се занимаваше особено и ми казаха да пусна запитване в сайта на Lidl, в момента чакам отговор...
Какви касиерки. Техната работа е да извикът мениджър, който да ти даде информация. Например да провери не е ли дошъл уреда или да звънне в сервиза за информация.
Понеже имам много уреда съм имал 3 случая на гаранционни събития:
Зеге акумулаторно- върнаха го до 30дни ремонтирано (заварка)
Уред 4в1 градински- чисто нов преди 30ден
Винтоверт 12в- парите обратно до 30ден. Тука викнах мениджър, той се обади и ме засили към касата за парите обратно.
И случай с касиерка- стационарния шлайф го върнах веднага, поради дефект и касиерката ме пита- ама как така го връщате- аз ; викай мениджър и след малко през вратата с мангизите.

Вчера дозареждах батерии за прибиране на топло и една 18в фира (2014г). Една клетка дефект. Е за толкова години и брой батерии 1 фира си е феноменално добро. От тези 18в имам още 2 + 1 от 20в перфоратора която е съвместима.
НИК0013 - помощник
Колеги, моля, ако някой има наблюдения за това компресорче, да ги сподели:
https://www.lidl.bg/bg/Offers.htm?articleId=15724
nikolov333 - майстор
Масово им се скапват ключетата за вкл/изкл. Иначе помпи бавно и загрява бързо..моя поне :idea:
batVenci - специалист
На българския пазар се появиха преди около десетина години, подобните им разновидности. От тогава масово се предлагат на около 60 лв. Тук ги пускат на 28 лв., но по Кауфланд подобния модел го пускат на промоция на 27 лв. На по-ниски цени на пазара не съм срещал въпросните моделчета. Иначе в сравнение с масовите китайски компресорчета по 10-20 лв., тези помпат доста по-добре, мощно и надеждно...
batVenci - специалист
ср окт 03, 2018 10:15 amnikolov333 написа:
Масово им се скапват ключетата за вкл/изкл. Иначе помпи бавно и загрява бързо..моя поне :idea:
Да и на моето, ключето се опитва да прекъсва, но засега като го понатисна работи. Като изгори ще го сменя. Не вярвам да е по скъпо от лев, два. Все пак, компресорчето е доста мощно и през въпросното ключе минава доста голям ампераж. Поради голямата си мощност, компресорчето загрява, но лятото съм помпал с него по-вече от половин час, без някакви особени проблеми...
stefanjor - специалист
ср окт 03, 2018 10:15 amnikolov333 написа:
Масово им се скапват ключетата за вкл/изкл. Иначе помпи бавно и загрява бързо..моя поне :idea:
И моето копче се скапа, но беше в гаранция и ми го поправиха.
Иначе помпи в пъти по- добре от една китаистика за 15 лв. която имах преди.
kr1100 - майстор
ср окт 03, 2018 10:15 amnikolov333 написа:
Масово им се скапват ключетата за вкл/изкл. Иначе помпи бавно и загрява бързо..моя поне :idea:
Имам същия на вид китаец от 2010г .Напомва спаднала гума 225/60/15 / неотлепена/ Не съм имал споменатите проблеми. Може би вече са станали още по-китайски / не знам/.Направи ми проблем - прекъснаха задните куплунзи "запалки" .Проследих до сандвич бушониерата .Пуснах нов мостче 20 см дълго
ben84 - специалист
Надуваемото легло.
Как работи? Друг път пускано ли е?
  • 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 310

Тема "Промоция в Lidl на инструменти, уреди и техника - 6" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: