• 1
  • 2
Всички имаме коли, нали ?
vlax - майстор
До сега не са ме снимали,златен талон :).Но миналата седмица мисля,че ме снимаха извърградско,много хитро прикрити в отбивка.Бях със служебната кола,в момента когато минавах стрелката беше на 120, а реално може да е по-малко или повече от 120 според тяхните усталъци.Ако са ме снимали предполагам тъй като колата е служебна шефа ще получи честитка от КАТ и ще ме привика да ми я връчи тържествено :( и да олекна с едни от 21 до 30 км/ч - глоба 100 лв, и отнемане на 2 контролни точки;
от 31 до 40 км/ч - глоба 300 лв и 6 точки;.
Питането ми е,след колко време пращат честитката от снимането и има ли начин по интернет по номера на колата да се види има ли този номер нарушения?
Andri01 - майстор
https://e-uslugi.mvr.bg/ESP.Web.Portal/ ... vice/Index
По номера на книжката и ЕГН можеш да провериш.А иначе,вече не пращали честитките ,а като те спрат тогава проверяват в компа им и изкарват на принтер наказанието и се подписваш. Счита се връчено. Ако го платиш до 14дена ,има 30% намаление.
hidrazin - майстор
Ма трябваше да уточниш че не по книжката и ЕГН-то на vlax ...
Само по номера на книжката на шефа(собственика на колата) + неговото ЕГН. :-D
Проверка на задължения по СУМПС

:partyman:
Andri01 - майстор
Той е достатъчно умен, за да го обиждам с това уточнение!! :) :partyman:
hidrazin - майстор
Ааааа... дооооообре... :-D
:partyman:
Hursa - майстор
Не съм наясно в момента, каква им е системата. Не съм се и интересувал дали има промени.
Но началото на август, преди пътуванията по време на отпуската направих проверка и нямах "задължения". Началото на септември отидох да си "изкарам" паспорт и ми "връчиха" 6 глоби, 5 от които за 17 и 18 година и една с изтекла давност. Май тези, които не са "връчени" не се появяват при подобна проверка на сайта.
vlax - майстор
Шефе,правим една анкета,може ли да ми кажеш номера на свидетелството си за управление и ЕГН? :-D
вт окт 02, 2018 7:48 pmAndri01 написа:
...не пращали честитките ,а като те спрат тогава проверяват в компа им и изкарват на принтер наказанието и се подписваш.
Това ще е резултата от анкетата.
:partyman:
hidrazin - майстор
Много не се доверявайте на онлайн проверката.
Все пак министерството се казва "Министерство на Вътрешните НеРаботи".....
:partyman:
jekasus - майстор
Не знаех, че няма честитки вече...
Ама това е гадно да имаш снимка от неопределено време и при едно спиране да ти го "набият чак до гърло"... може и да имаш 3-4-5 и повече бройки "такава радост".
Наскоро се издъних заради светлините, та при проверка съм чист още, но все пак е притеснено...
KingLin - майстор
Това влязло ли е в сила за връчването при спиране? Как стои въпроса със служебните коли, че съм силно засегнат от тия честитки да ги ева. Скоро си мисля, че тия новите камери ще ги боядисат в камуфлажен цвят, щото вече свикнахме да гледаме за малки, злобни, черни очички покрай пътя :D Вчера гадовете сложили камерата на входа на Варна от София и паркирали 300 метра по-нататък, така че като ги видиш да е вече късно.
вт окт 02, 2018 8:45 pmhidrazin написа:
Все пак министерството се казва "Министерство на Вътрешните НеРаботи".....
:partyman:
МВнР не беше ли на външните НеРаботи? Не че не е се тая :D
  • 1
  • 2

Тема "Снимка от КАТ" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: