Най - вълнуващия въпрос зимно време.
Burnit2018 - помощник
Здравейте колеги... нов съм в форума предстои ми монтаж на пелетна камина 25кв закупена преди 1 седмица. Та притеснява ме контролера с които дойде камината
Прикачен файл:
1534526498491965248099.jpg
Burnit2018 - помощник
Здравейте колеги... нов съм в форума предстои ми монтаж на пелетна камина 25кв закупена преди 1 седмица. Та притеснява ме контролера с които дойде камината
Прикачен файл:
1534526498491965248099.jpg
geniya - специалист
пет авг 17, 2018 8:22 pmBurnit2018 написа:
Здравейте колеги... нов съм в форума предстои ми монтаж на пелетна камина 25кв закупена преди 1 седмица. Та притеснява ме контролера с които дойде камината 1534526498491965248099.jpg
Няма какво да те притеснява контролера!Модела му е Fumis Alpha, добър е...
filmatoplo - майстор
:-D Разбираш ли му бива :wink: ако ли не #-o :wink:
Raij - специалист
Здравейте някои да има сервизната за PD 8 или 10
Здравейте! От няколко дни се опитвам да стартирам пелетна камина Бурнит комфорт 25, но ми изписва грешка Er02 или Предпазен термостат за налягане HV2 :сигнализира при включен вентилатор След около 3-4 рестарта камината тръгва. Вдига зададените градуси както си трябва. Гася я и след известно време пак се опитвам да я за паля и дава отново същата грешка. Отделно от това при включване на шнек за подаване на пелети се чува едно страхотно стържене, като все едно че шнека задържа или се допира в нещо?!
Nikt - напреднал
Здравейте новия сезон е на вратата ни и мисля да споделя някой мои проблеми за които моля да ми дадете съвети.Днес имах профилактика на камината след което ми презавериха гаранционната карта но имаше много ръжда по камината.Като казвам ръжда имам пред по капака на камината,горивната камера а бе много ръжда не знам дали това е нормално ще кача снимки но това ще стане утре може би за да ми кажете дали имате такива проблеми.Да подчертая че камината ми е на 6 експлоатация.Лека вечер.
Здравейте колеги нов съм тук и от сторо собсвеник на камина бурнит 13 кв. С ноият контролер интересува ме мога ли по някакъв начин да вляза в настройките да намаля вентилатора и шнека за подаване на пелети защото от контролера няма такава опция
aatri - специалист
нед сеп 30, 2018 10:05 amВенцислав Василев написа:
Здравейте колеги нов съм тук и от сторо собсвеник на камина бурнит 13 кв. С ноият контролер интересува ме мога ли по някакъв начин да вляза в настройките да намаля вентилатора и шнека за подаване на пелети защото от контролера няма такава опция
Може дай снимки на контролера :partyman:
aatri - специалист
нед сеп 30, 2018 10:05 amВенцислав Василев написа:
Здравейте колеги нов съм тук и от сторо собсвеник на камина бурнит 13 кв. С ноият контролер интересува ме мога ли по някакъв начин да вляза в настройките да намаля вентилатора и шнека за подаване на пелети защото от контролера няма такава опция
Може дай снимки на контролера :partyman:

Тема "Настройки на пелетна камина BURNit PM Comfort plus 13 и 25 kW" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: