Най - вълнуващия въпрос зимно време.
ivanovhr - специалист
Прикачен файл:
Screenshot 2018-10-11 at 14.11.06.png
И през браузъра на компа ги няма горивата, поне при мен. Ако го имаше нямаше да кажа гък.
Ndp007 - специалист
чет окт 11, 2018 2:09 pmivanovhr написа:
Screenshot 2018-10-11 at 14.11.06.png

И през браузъра на компа ги няма горивата, поне при мен. Ако го имаше нямаше да кажа гък.
Ааа цял ден ги гледах. После ша пусна лаптопеца че сега е аз баща аз майка
Emoooo - специалист
Трябва да го направят в два варианта,, light,, и,, Pro,, както при смартфоните. Хахаха :lol:
Emoooo - специалист
Трябва да го направят в два варианта,, light,, и,, Pro,, както при смартфоните. Хахаха :lol:
Emoooo - специалист
Който иска и разбира си взима,, Pro,, варианта с разширените настройки. А за останалите,, light,, варианта.
Ndp007 - специалист
чет окт 11, 2018 2:09 pmivanovhr написа:
Screenshot 2018-10-11 at 14.11.06.png

И през браузъра на компа ги няма горивата, поне при мен. Ако го имаше нямаше да кажа гък.

Прикачен файл

Заснемане b.PNG
martolk - специалист
Имам питане, което вярвам ще е от полза на всички потребители на камината. Имам информация, че Грейко са направили няколко корекции в камината, в следствие на конструктивни недостатъци и дефекти. Известно ми е за промяна на производителя на термосондата за изгорели газове, поради дефектни бройки. Друго, което разбрах е, че има някаква промяна в шнека или механизма му, но не знам подробности. Моля, някой от колегите, които ги продават и сервизират, да споделят за какво иде реч.
filmatoplo - майстор
Датчика за димни е малко по различен от тези които съм виждал преди с управления Натурела , но от как барам камините все новия датчик гледам -щом е по добър нали това е целта :) .
пет окт 12, 2018 10:23 amfilmatoplo написа:
Датчика за димни е малко по различен от тези които съм виждал преди с управления Натурела , но от как барам камините все новия датчик гледам -щом е по добър нали това е целта :) .
Филма, сега с какво управление са?
filmatoplo - майстор
Камините винаги са си били с новото управление - и от когато аз ги монтирам са били с един и същ димен датчик , но гледам че е различен от този който съм срещал от преди 2 години по други управления .Датчика от преди беше pt100 -сега пак пише на платката че е такъв . :)

Тема "Пелетна камина Грейко" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: