Най - вълнуващия въпрос зимно време.
grants - специалист
Колеги може ли снимка на вентилатора на камината с параметрите и как изглежда като цяло ?
filmatoplo - майстор
:) Кръгъл с перка -Не е тип Охлюв .
Ndp007 - специалист
ср окт 17, 2018 8:48 pmgrants написа:
Колеги може ли снимка на вентилатора на камината с параметрите и как изглежда като цяло ?
220v ,14w ,50Hz
grants - специалист
Благодаря за коментарите колеги, умувам тази година пак дали да не бутна един натурелски контролер в моя Бърнит(че моя изгоря :| ) :? Проблемите миналата година бяха свързани с това, че вентилатора на 40% примерно, работеше с обороти от 1600 до 2600 и много често се случваше да издуха всичко в кошничката преди новата порция и камината гаснеше ..
А дали някой може да ми прочете файлчето с настройки, което съм си запазил от миналата година, да видим дали не съм забравил междинното почистване включено ?
Линк към файла прилагам отдолу.
https://www.dropbox.com/s/wjrf8t4n9giu5 ... .json?dl=0

Поздрави !
burner - специалист
Не се отваря, линкът не работи. С интерес следях опитите ти с Натурела. Контролерът ти изгоря, или ти го изгори при последните опити?
filmatoplo - майстор
Щом моята камина работи с този контролер и Бурнита ще работи :wink: .нали знаеш поръчва се с датчик по димни газове.
filmatoplo - майстор
Някой свързвал ли е стаен безжичен термостат да речем от типа Салус към външната букса на камината -тип телефонна :) .
LazarGanev - "Велик майстор"
Там се връзва натурелския термостат (изнесено управление), а салуса си го връзваш на платката
filmatoplo - майстор
За сега ще е Салуса -не съм боравил още със стайния на Натурела .
Последна промяна от filmatoplo на съб окт 20, 2018 10:06 pm, променено общо 1 път.
gnt69 - майстор
Днеска ходих да бутам на една мома бижуто. Много хубаво впечатлен съм, колко може да се намали максимално като киловати. Стопли водата за норматив, само не ми харесаха мощностите 16, 9, 5,7кв на първа и на подържане 4,7. Въздуха ми се стори че е много почти си губеше пламъка на 1.
Абе ще има бърничкане. :partyman:

Тема "Пелетна камина Грейко" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: