• 1
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 19
Най - вълнуващия въпрос зимно време.
m.eit - специалист
Прикачен файл:
PICT0081.JPG
Това е горелката на братовчеда,на 9-10 дни работа без почистване ,котела бош 35 kw,мисля че изглежда съвсем прилично.Само добавяне на пелети и почистване 2-3и пъти месечно.Братовчеда ползва горелката от началото на октомври месец 2016г.Отоплява 250м.кв на три етажа.До сега нула проблеми.
Прикачен файл:
PICT0081.JPG
Прикачен файл:
PICT0078.JPG
Прикачен файл:
PICT0075.JPG
Прикачен файл:
PICT0071.JPG
Прикачен файл:
PICT0069.JPG
m.eit - специалист
Още малко снимки на горелката и котела.
Прикачен файл:
PICT0079.JPG
Прикачен файл:
PICT0074.JPG
Прикачен файл:
PICT0085.JPG
Прикачен файл:
PICT0083.JPG
Прикачен файл:
PICT0080.JPG
Бих помолил Bobi 65 Да си каже думата ,по цвета на нагара по котела на братовчеда дали що годе добре е настроена горелката.Това са настройките от производителя.
Последна промяна от m.eit на ср фев 08, 2017 4:50 am, променено общо 1 път.
olelemaiko - специалист
m.eit написа:
Братовчеда ползва горелката от началото на октомври месец 2016г.Отоплява 250м.кв на три етажа.
Разход и вид пелети?
Не че нещо , но отопляемата площ бе 270 кв.метра.
m.eit - специалист
olelemaiko написа:
m.eit написа:
Братовчеда ползва горелката от началото на октомври месец 2016г.Отоплява 250м.кв на три етажа.
Разход и вид пелети?
Не че нещо , но отопляемата площ бе 270 кв.
Ще трябва да го попитам от октомври досега колко е изгорил,въпреки че ми спомена в големия студ към 50кг на ден,в това число и БГВ.Има добра изолация и дограма,доста хора са, 8 възрастни и две деца.Най различни,чамови.Справя се отлично и със слънчогледови,просто иска по голям пепелник,щото чистенето на котела се налага през ден в неговия случай,ако гори слънчоглед.Горелката наистина се самопочиства добре.
payov - специалист
m.eit ,благодаря ти за поста и най вече за снимковия марериал. Твърдо съм решил, следващата зима и аз да се отоплявам със същата горелка. Черноморски поздрави от мен.
payov - специалист
Здравейте и за много години!
И аз вече се подготвям за отопление с пелети, както бях писал почти преди година. Закупихме 4 т пелети в началото на есента, после на 9.12.2017г. и въпросната горелка, но само първите дни я изпробвахме и я свалих, защото имам доста въглища и дърва за изгаряне от миналата година. Въпреки че котела ми не е за пелети разхода не ми се видя голям, но и времето беше меко. При първа възможност ще качим и малко снимки. :drinkers:
phantom_ - специалист
Какво става с тая горелка? Къде са отзивите на новорегистрираните?
Ми те, ново регистрираните, вече са поотлежали, та сигур затуй не са отзовават.
phantom_ - специалист
Секна и рекламата на тая горелка....
Sabonis - специалист
пон окт 22, 2018 2:13 pmphantom_ написа:
Секна и рекламата на тая горелка....
мислех да я копувам това лято ,но излезе грейко стар и купих нея и не съжалявам, а тая наистина рекламата и изчезна все едно такава горелка не е имало. може и да е прилична горелчицата но отдавна нищо за нея.
  • 1
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 19

Тема "Отзиви за пелетна горелка РМ 30" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: