• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 11
Най - вълнуващия въпрос зимно време.
Жако - специалист
Зравейте приятели.Имам котел на Бош който е 24кв.искам да му сложя пилетна горелка която да ми върши качествена работа.
Нов съм в познанието на тези технологий, днес се регистрирах в този форум зада попитам някой който се е сблъсквал с този проблем за правелен избор.
Мисля да ползвам по ниско качествени и агро пилети включително и костилки.
Площа ми за отопление е 90кв.къща със добра дограма но няма външна изолация.
Приятели посъветвайте ме кава горелка да купя,
Имам възможност до 2000лв.
Щом слънчогледови и агропелети
GREYKO RB STAR
filmatoplo - майстор
:) Грейко RB 20 ,кеф ти със старото- кеф ти с новото управление :) за Боша има и врата за горелката .
ktch_1964 - специалист
Здравей, пишеш, че искаш да гориш и костилки, моля уточни какви костилки имаш пред вид.
filmatoplo - майстор
:wink: Брат Ганя видял :shock: как горят костилки от сливи -добре горели и шнековете ги движат :) .
Жако - специалист
Много сте кратки това е добре.Но въпросът ми е други горелки освен Грейко може ли да се ползват, или това е най добрия вариант.
Жако - специалист
Зравей уточнявам; имам възможност за череши вишни и сливи от кръглите костилки и от сини сливи.
Жако - специалист
нед ное 04, 2018 5:57 pmktch_1964 написа:
Здравей, пишеш, че искаш да гориш и костилки, моля уточни какви костилки имаш пред вид.
Приятелю някой специалисти ми казват че при работеща горелка всичко може да и се подава но като огосне, спиране на тока или при огасване на горелката
после костилките несе запалват, какво ще коментирате.
Как се харчат костилките сто процента или смес със пилети.
ktch_1964 - специалист
Освен Грейко защо не огледаш полските всегоривни горелки. Те горят всякакво гориво с едрина до 35-40мм. Мисляч, че е
не лош вариант твоя котел поставен на кутия с монтирана такава горелка. Сега очаквам някои хора от форума да започнат
да ме плюят защото им бъркам бизнеса.
ktch_1964 - специалист
пон ное 05, 2018 11:05 amЖако написа:
нед ное 04, 2018 5:57 pmktch_1964 написа:
Здравей, пишеш, че искаш да гориш и костилки, моля уточни какви костилки имаш пред вид.
Приятелю някой специалисти ми казват че при работеща горелка всичко може да и се подава но като огосне, спиране на тока или при огасване на горелката
после костилките несе запалват, какво ще коментирате.
Как се харчат костилките сто процента или смес със пилети.
Аз нямам пелетна горелка, но съм сигурен,че Грейко ще се справи с описаните от теб костилки. Горил съм костилки от праскови
няколко тона във всеядна горелка и съм доволен от тях , мисля че Грейко не би се справила с тях. Тази година не можах да
взема костилки и се снабдих с черупки от бадеми.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 11

Тема "Кои са най подходящи пeлетни горелки за котелна Бош 24кв." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: