Заваряване, ковачеството, студената обработка, тенекеджийството и др.
Virtex - майстор
чет ное 01, 2018 2:49 pmdim_dimov написа:
Дано наистина да е оправен, че ако не е оправен ще напиша името на фирмата да се има едно на ум като се купува от там!
Въййййййййй, сериозна заплаха :-D

Значи смяташ, че модовете са търговци и има някаква схема, че всичко е 'нагласено' и трябва да се 'пазиш' от тях, но в същото време мислиш, че ще напишеш нещо и ще ги е страх.

Наистина желязна логика вадиш :lol:
dim_dimov - напреднал
чет ное 01, 2018 10:13 pmVirtex написа:
чет ное 01, 2018 2:49 pmdim_dimov написа:
Дано наистина да е оправен, че ако не е оправен ще напиша името на фирмата да се има едно на ум като се купува от там!
Въййййййййй, сериозна заплаха :-D

Значи смяташ, че модовете са търговци и има някаква схема, че всичко е 'нагласено' и трябва да се 'пазиш' от тях, но в същото време мислиш, че ще напишеш нещо и ще ги е страх.

Наистина желязна логика вадиш :lol:
Умряла работа сте като търговци щом ни посрещате на входа на сайт "направи си сам" с оферти за ремонт от майстори които рекламирате :lol: :lol: :lol: От как се появихте в тоя сайт го разсипахте и сайта стана комерсиален. Душене и демонстрация на мускули от уплашени търгаши :lol:
Virtex - майстор
Като ти гледам логиката търговците изобщо не трябва да се притесняват, по-скоро това може да стане ако си им клиент :lol:

Присъединил се средата на 2018 ще разправя колко бил развален сайта. Ясно е, че старите ти никове са баннати, ако продължаваш и този ще бъде последван. Никои няма нужда от необходимостта ти за внимание и писане на глупости. Като не те кефи идеята на форума ще направиш голяма услуга на всички да спреш да пишеш.

И понеже фантазиите ти за търговци вземат да писват, всяко едно такова писание оттук нататък извън темата ще се трие, пък после разправяй, че си неоправдан, репресиран и други такива глупости :)
fore - майстор
Я да ви видя мнението за тази варненска Струна. Е верно, че е различна от коментираните тук китайци. После пак ще се лаете и джафката.

Не ме питайте защо се интересувам от нея. Но може и да я пробвам тези дни. Интереснто е че я дават да заварява и алумин и то отлично. С забележителни качества за заваряване на алумин както са написали. Работната честота е 27 kHz.

Става въпрос за HOBBYT 180, HOBBYT 200

http://www.struna.bg/?page=cataloge&id=43
Изображение

На клипа майстора заварява 5 мм алумин без проблеми.


И незнам защо я наричат Конвертор ?
fore - майстор
dim_dimov, брат ползвай ръждопреобразовател и си ти ! :wink: :prayer:

А може и да вземеш и ти една Струна и тогава .... пише че за работа с него не се изисква оператора да е много квалифициран ! :roll: То окиса на алумина бори та една ръжда ли ще му се опъне....... :lol:

Ама вярно я обърнахте темата на пиянски сбор де. :prayer:

Или както е казал народа като нещо не става с пари, то става с много пари......... :mrgreen:
Virtex - майстор
Както винаги се споменава из форума - придържайте се към добрия тон.

Ако някои има да казва нещо, то това може да бъде направено без обиди или използване на обидни епитети.

Афектирани коментари под влияние на наранено лично самочувствие не допринасят за полезността на темата.
kuger - майстор
Аз си мисля, че тази тема трябва да се заключи. Който каквото иска нека си купи, не да си мерим ..... електрожените!
Virtex - майстор
Темата е полезна, защо да се затваря ? Нормално е да има въпроси и коментари/

'Проблема' е когато дойде някои като "димчо", който е стар познайник на форума и си мисли, че може да прави интриги за спорта. Съответно номера не минава и той полудява и се чуди какво да прави. Този цикъл се повтаря доста време в различни теми из форума. Човека явно има проблеми и вярва, че може да ги реши тук по този начин.
kuger - майстор
Нямам в предвид "димчо" или който и да е. Просто имам усещането, че всеки се стреми да "дърпа чергата" към себе си и да хвали своето, но не и да коментира качества и недостатъци на машините. Като чуждото, естествено, е лошо.
Има машини за всеки вкус и джоб, всеки решава за себе си. Що да не сме по-толерантни?
Здравейте на всички
След доста време чудене , сравняване и четене на 337 страници писани от профисионалисти ... =D> от които нищо не се разбира :)) се спрях с малко недоверие и съмнение на /aigwelding.com/ , но останах много очарован.
Много съм доволен от обслужването ! Внимателни , коректни , приятни професионалисти !
Изключително съм доволен от инвертора , маската , обслужването и подаръка! С удоволствие ще продължа да си поръчвам от Вас!
Аз НЕ, НЕ, НЕ, рекламирам АИГ, която е споменавана многократно във форума само изказвам собствено мнение !!! Абсолютен аматьор съм и се опитвам да помогна на други като мен , които четат 337 страници и не могат да вземат решение какъв инвертор да си вземат.
И няма да споменавам какъв е електрожена , защото да ви кажа честно, не са ми платили за това , само ще кажа , че имам двама съседи които са тотал профисионалета и останаха много очаровани от работата на продуктите .
Това е лично мое мнение, не се ангажирам с АИГ.
Пожелавам на всички Честита Коледа и Весела Нова 2019 Година

Тема "Избор на инверторен електрожен" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: