• 1
  • 2
Ако незнаете къде да постнете въпрос или мнение, тука е мястото.
stefarata - специалист
Вкъщи в холчето имам полилей с 4 тела, които са с въпросните крушки. Осветлението е доста слабо. От начало купува едни по 20 вата обикновени, но много често изгаря ха. Сега съм с лед 12 вата, но пак е слабо и ме дразни. Въобще кое да гледам при избора на този вид крушки, защото явно не само мощността е от значение?
Прикачен файл:
product_30986.jpg
product_30986.jpg (32.62 KиБ) Видяна 2848 пъти
EDI - майстор
Вида светлина и лумените.
fox_vt - майстор
Тези са за декоративно осветление хич не за основно. Сменяй полилея или монтирай още лампи.
nikolov333 - майстор
По-добре е, ако може да им смени цокъла с Е14.. с 4 лед крушки по 7-8w ще им светне в стаята..
stefarata - специалист
Идеята за е14 ми допада доста. Но мисля, че няма да мога да събера фасунга и крушка в това кълбо
Прикачен файл:
1541476784425532.jpg
1541476784425532.jpg (90.5 KиБ) Видяна 2823 пъти
EDI - майстор
Минаваш на GU 10, фасунките са малки, лесно се хващат с две болтчета М3 и ледовете ще се съберат.Има 6 и 7 ватови, светят като в ада.
nikolov333 - майстор
С тези дизайнерски осветители няма как да наденеш крушката в топчестите разсейватели, заради малкото фи на отвора..
EDI - майстор
Проба му е майката, фасунгите са по лев за две, ледовете са по 2 лева.
stefarata - специалист
Направо послушах съвета на колегата за gu10 , взех 4 фасунги и 4 лед лампи. Махнах тези кълба и сега съм без тях, не изглежда толкова зле. В интерес на истината обаче очаквах още повече светлина :? .... Крушките са тези-
Прикачен файл:
44836621365_c31e1b9a16_k.jpg
  • 1
  • 2

Тема "Крушки g9- слаба светлина" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: