• 1
  • 2
Всичко за вашата тераса или балкон
iliya_i - майстор
ср ное 14, 2018 12:05 amCYPER написа:
вт ное 13, 2018 8:25 pmiliya_i написа:
А не е ли проблем да променяш фасадата на прясно саниран блок?

Ако те напитят, тия дето дават парите за санирането, ще излезе няколко пъти повече.
Нямам такива планове. Нещо не си разбрал. Всичката работа е вътре.
Пуснал си темата в раздел "Тераса и балкон". За това предположих, че са стените отвън.
Върте, предполага "стая".
шоп - майстор
ср ное 14, 2018 7:39 amChefo77 написа:


Cyper, сметни си грубо само картона до боя 25 лева минимум (труд и материали) и плочките пак толкова минимум само за труда. Ти си знаеш квадратурите.
Разбира се, ако искаш да получиш качество над средното. Винаги имаш опция да наемеш съмнителния приятел на комшия, който започва деня с патронче, но пък работи евтино :)
+ 1 към мнението...като няма зададена квадратура да не излезе, че 1000 лева е супер евтино:-)))

А по темата...това е форум направи си сам...тук всеки си прави нещата сам и е най-евтино:-)
CYPER - специалист
Не съобразих, че има и тераси по 3 метра дълги. Моята е малка, само 3.71 кв.м
Друг майстор ходи и ми каза 450лв за труд и даже ще ми сложи фибран под плочките.
Аз като си го смятах сам го докарах до към 200лв за материали и точно 450лв за труд, ама то това са сметки без кръчмаря де.
Ето и 2 снимки, които не показват много ама това имам:
Това в ляво е прозорецът към хола, който просто е закрит с бял найлон.
Изображение
Гипсокартон по европейска програма от братята роми. За без пари толкова.
Изображение
kozl - майстор
Е то по програмите за ЕЕф отвътре само обръщане около дограмата и ако горния балкон е неусвоен топлоизолация с армирана шпакловка и толкоз, щото вече балкона не се брои за фасада, а за вътрешно помещение на собственик от сдружението.
На колко етажа е блока?
CYPER - специалист
чет ное 15, 2018 7:07 amkozl написа:
Е то по програмите за ЕЕф отвътре само обръщане около дограмата и ако горния балкон е неусвоен топлоизолация с армирана шпакловка и толкоз, щото вече балкона не се брои за фасада, а за вътрешно помещение на собственик от сдружението.
На колко етажа е блока?
15 етажа.
  • 1
  • 2

Тема "Нормална ли е тази цена за ремонт?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: